Alaadin Güncer mazbatayı aldı
Lüleburgaz Kent Konseyi’nden “Kimse Üşümesin” projesi
Vali Bilgin’den Evrensekiz’e ziyaret
Atatürk Mahallesi Pazar Yeri tahsisleri gerçekleşti
Bu yazı 20 Kasım 2013, Çarşamba 09:15:51 tarihinde eklendi. 2795 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BAŞLARKEN -

Ne kaybedecek zaman var, ne gelişmiş egoları tatmin etme, ne de kibirlerini törpüleyememiş kişilerin ardından sürü edasıyla hareket etme lüksümüz var.
BAŞLARKEN

Hiçbir kişisel veya grupsal kaygı taşımadan, bütün duyarlı Türklerin yapılan ihanetlere engel olmak için bir an evvel toplanması ve millet olmanın gurur ve bilincinden kaynaklanan haklar çerçevesinde, birlikte hareket etmesi gerektiğine inanıyorum.

Bu tarihsel görevi yerine getirmeyen siyasi aktörler, tarih tarafından mutlaka mahkûm edileceklerdir; mahkûm edilenler arasında yer almak istemeyenler üstüne düşeni koşulsuz, hesapsız ve hiç zaman kaybetmeden yapmak durumundadırlar…

Kendilerini çok önemli zannedenler, unutmasın ki karınca sizden daha önemli ve daha cömerttir. Siz ancak tasallut olurken insanlara, o birliği, yardımlaşmayı, çalışmayı öğretir herkese.

25 Kasım Pazartesi günü itibariyle “KÜRŞAD’ÇA” adlı köşem ile her Pazartesi sizlerle birlikte olacağım. Birlik beraberlik içerisinde, uzun soluklu bir koşuya HÜRFİKİR AİLESİ’nden merhaba... 

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE...

Yazdır Paylaş
Diğer Yazıları
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek