Haydi Hayrabolu’na “Buğday mitingi’ne''
Ceviz içi tezgaha çıktı
 Devrilen beton mikserinin sürücüsü hayatını kaybetti
Arefe Günü iki Pazar birden kurulacak
Bu yazı 31 Aralık 2021, Cuma 09:35:01 tarihinde eklendi. 3690 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Di.Yoruz.. - HAYRİ AKPINAR

Di.Yoruz..

 

Di.Yoruz..

 

            2021 yılı boyunca “Di.Yorum” yazar gurubu olarak; Halka hizmet eden seçilmişlerimizi bazen eleştirdik, bazen tebrik ettik. Ne ettiysek bir şeylerin daha güzel, adil ve faydalı olması için ettik.

            Yazarların doğal muhalefet olma dürtüsünden kaynaklanan yazılarımız ile bazen öneri sunduk, bazen de sitem ettik. Kalem bu; bazen kılıçtan keskin, bazen de terazi adaletinde oldu. Bilerek kimseyi incitmedik, Bilmeyerek kırıp üzdüysek de özür dilemesini de bildik.

            Her geçen gün büyüyen Di.yorum ekibi; Halk ve yöneticiler arsında köprü olma görevini, Ahlaklı, adil ve hakkaniyetli yapmaya devam edecektir.

Atatürk’ün düşünce ve dünya görüşü doğrultusunda yolumuza devam etmek en temel idealimizdir.

            Bu doğrultuda 2022 yılının;

            Başta Vatandaşlarımız, Türk dünyası halkları ve Tüm insanlığın yeni yılda Özgür, Mutlu ve sağlık yaşam sürmesini, Barışın dünya ideali olmasını diliyoruz.

 

Hayri AKPINAR

 

Özgür TERZİOĞLU                Bilkan ERKUT            Ozan AKARSU               Nizam TEK

 

 

Yazdır Paylaş
Diğer HAYRİ AKPINAR Yazıları
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek