RUMELİ’DE 665 YILLIK VATAN LÜLEBURGAZ…
LTSO Edirne’de Fuara katıldı
KLÜ, ÖĞRENCİSİ’NDEN ÖRNEK TASARIM
Kırklareli AK Parti’den Vali Birol Ekici’ye ziyaret
Bu yazı 16 Temmuz 2021, Cuma 09:15:12 tarihinde eklendi. 899 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İTİKADIMIZ BEKA MESELEMİZDİR - Doğukan Önal

Değerli Okurlarım, Fetöcü yapılanma ile canhıraş bir şekilde gerçekleşen mücadele amansız bir şekilde devam ediyor.
İTİKADIMIZ BEKA MESELEMİZDİR

 

Ama bu örgütün cismani ağırlığı ve yapısı ile mücadelenin yanında , anlayışı ile de mücadele olmalı. Emperyalizm bir fetoyu gönderir, diğerini başımıza yine bela eder.

Zira milletimiz dini konularda kendine yetecek reddede bilgi sahibi olmaz ise yine ve yine tuzağa düşebilir. Biz bunlara taaa eskilerden beri aktif bir şekilde eleştiri ve reddiye yapıyorduk. Bir adam hem hoca olacak hemde Yahudi -Hristiyan cennete girecek diyecek öyle mi?

Feto bunu yıllarca söyledi, ama ne yazık ki dini bilgisi din kültürü dersi ile kısıtlı olan kişiler bunlara kandı, inandı, hem dünyalarını hem ahiretlerini zelil etti. Bu millete kurşun sıktı, polisine ateş etti, bunları da sevap sandığı için yaptı. Ne büyük cahillik, ne büyük körlük ve ihanet...

Kıymetli büyüklerim,

Gelin modern medreseleri açalım(içinde matematik fizik eğitimleri de olsun), Gelin bu milletin çocuklarına ehli sünnet-i anlatalım, Gelin bu milletin evlatlarını itikadı bozuk yapılardan kurtaralım ki başımıza yeni belalar gelmesin, bu millete kurşun sıkacak sapıklar türemesin.

İnanın, Halisdemir ağabeyim, Abdullah kardeşim'in ruhu ancak ve ancak böyle mesud olur.


Kalın sağlıcakla.

 

 

Yazdır Paylaş
Diğer Doğukan Önal Yazıları
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek