Trakya Birlik’ te Başkan değişti
Lüleburgaz Kılıçdaroğlu’nu bekliyor
LTSO’dan öğrencilere kırtasiye kartı
Tahsin Topaloğulları vefat etti
Bu yazı 01 Mart 2021, Pazartesi 09:32:48 tarihinde eklendi. 1127 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GARA KATLİAMI VE ABD SEVİCİLERİ - Servet Şenyiğit

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Kuzey Irak’ta PKK ‘yı yok etme eylemleri içindeki Pençe- Kartal 2 harekatında insanlık dışı bir katliam yaşandı. Dünya savaş tarihinde bile görülemeyecek , insanlık dışı katliamda ,asker , polis , sivil 13 Türk vatandaşı kafalarına kurşun sıkılarak şehit edildi. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin 75 km. genişliğinde ve 25 km. derinliğinde ki Harekat alanında operasyon yapılan mağara da tam bir ABD mühendisliği görülüyor. Mağara üç girişli , dokuz odalı ve yedi tane de demir kapılı. Gara ‘da üs olarak kullanılan bu mağarada 51’i ölü , ikisi sağ olarak yakalanan toplam 53 terörist etkisiz hale getirildi ve PKK’ ya önemli bir darbe indirildi.
GARA KATLİAMI VE ABD SEVİCİLERİ

 

PKK dağıtılmıştır , bitme noktasındadır. ABD’ de PKK’ yı kurtaramayacaktır. ABD’ nin verdiği on binlerce TIR silah her yerde TSK’ nın karşısına çıkıyor. Bu mağarada ele geçirilen silah ve mühimmatlar da ABD yapısı.                                                                                                     

Daha önce de özellikle belirtmeye çalıştığım “Yaratıcı Yıkıcılık” hemen devreye sokulmaya çalışılarak vatandaşların kafaları karıştırılmaya çalışılıyor. HDP, 13 vatandaşımız için ne taziye mesajı yayımladı ne de  PKK’yı kınadı. Aksine, Türkiye’ yi suçlu göstermeye çalıştılar.  HDP hemen olayı çarpıtmak için yalana başvurdu. HDP İstanbul Milletvekili Hüda Kaya ;”Esir kampını Türkiye bombaladı ve öldükleri anlaşılınca durdular” diyor.  Tam teşekküllü mağaranın esir kampı olduğunu itiraf ediyor. Kendi öldürdükleri 13 şehidimizin de bombayla öldürüldüğü yalanını yaymaya çabalıyor. Otopsi raporlarından da, şehit ailelerinin kendi evlatlarını görmelerinden sonrada yapılan açıklamalarından da tüm şehitlerimiz kafalarına kurşun sıkılarak şehit edildikleri anlaşılmıştır..

Ana Muhalefet bile PKK diyemiyor. Kılıçdaroğlu ; “hain terör örgütü tarafından yapılan” diyor, fakat PKK’nın yaptığını bildiği halde PKK diyemiyor. PKK diyemez, çünkü; HDPKK ‘yı savunuyor ve işbirliği içindeler. HDP kapatılsın  diyenlere bile altı milyon oyu var savunması yapan anlayıştan da bu beklenemez zaten. Altı milyon oy alan siyasi partinin Anayasa ve yasalara uymama, bu yasaları çiğneme hakkı varmış gibi.

PKK dağıtılmıştır , bitme noktasındadır. ABD, PKK’ yı kurtaramayacaktır. ABD , HDP’ yi de kurtaramayacaktır. Türkiye’ yi Doğu Akdeniz’ den , Kafkasya’ dan , Trakya’dan çevirmeye çalışan ABD, içten de Yaratıcı Yıkıcılık projesini yaşama geçirmeye çalışsa da başarılı olamayacaktır. Türk Milleti buna izin vermeyecektir.

51 ‘i ölü, ikisi canlı olarak etkisiz hale getirilen harekattan sonra herkes kendi cephesini belli etti. Tartışılması gereken de bu aslında. ABD gemisinden  olaylara bakanlar ,her zaman olduğu gibi ABD dürbünüyle görmeye çabalamaktadırlar.

servetsenyigit@gmail.com

 

Yazdır Paylaş
Diğer Servet Şenyiğit Yazıları
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek