İhtiyaç sahiplerine 1000 TL ödeme yapılacak
Kesimoğlu’nun testi negatif çıktı
Lüleburgaz Kongresi 100 yaşında
Gülseren Gören’in beyin kanaması geçirdiği öğrenildi
Bu yazı 15 Ekim 2019, Salı 09:09:19 tarihinde eklendi. 1396 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İZMİR’İN DAĞLARINDA ÇİÇEKLER AÇMAZ ÇÜNKÜ YOLDAŞLAR YAKTI - İlyas Şen

İZMİR’İN DAĞLARINDA ÇİÇEKLER AÇMAZ ÇÜNKÜ YOLDAŞLAR YAKTI

 

Arkadaşlar, yurttaşlar, sayın okuyucularım, lütfen hafızanızı sağlam tutun. İzmir’in dağlarında yangınlar çıktı değil mi? Unutmadınız değil mi? Sakın ha unutmayın o yangınları. Sonra PKK’lılar yani HDP’nin bölücü ve eşkıya parçası üslendi değil mi? ‘’ Biz yaktık’’ dediler, duydunuz değil mi? İstanbul’un dağlarını da yakmaya çalışan bir PKK’lı eşkıya, yani yangıncı yakalandı, gördünüz duydunuz değil mi? Ormanlarımızı yakıyorlar, ormanlarımızı. Maden çıkartmak veya villa yapmak için değil, Türkiye’ye hatta tüm insanlığa kötülük yapmak için yakıyorlar. Ne olmuş yakıyorlarsa? Tamam da bunları kınayalım mı? Yoksa kınamayalım mı? İşte bunun kavgası çıkmış İzmir’de. Ak Parti ve MHP’li meclis üyeleri ‘’ kınayalım’’ demiş. CHP’liler ret etmişler. CHP’liler çoğunluk olduklarından onların dediği olmuş, yani PKK’lı yangıncılar kınanmamış. Haydi hep beraber ‘’İzmir’in dağların da çiçekler açar…’’ Marşını söyleyelim. Açar mı? Açmaz! Zira yandılar. PKK’lılar yaktı. Yahu kınasan ne olacak, kınamasan ne olacak? İyi de, belediye meclisi başka ne yapabilir ki? Meclis kınar tavrını, nefretini gösterir. Neylesin ki CHP’nin ortağı bunlar, yoldaşı, yol arkadaşı bunlar. Hiç kınarlar mı? Hiç duydunuz mu? Bir maden ocağında bir miktar ağaç kesildi diye ülkenin altını üstünü getiren CHP yoldaşları dağları yakıyordu birde “ biz  yaktık ” diye açıklama yapıyor da çıt yok. Vay be İzmir’in dağları.

HAY KAFANIZA KÖPRÜ KADAR TAŞ DÜŞSÜN.

Son deprem de ortalığı paniğe sevk etmek için bir tanesi de “Köprü yıkılacak. Halatları kopmuş” T.V.T atmış. Elbette bunu da yapan bir solcu ve Ak Parti düşmanıdır. Yahu bunlar bir türlü şu boğazda ki köprüleri kabullenemediler. Ulan, kırk yıldan beridir üzerinden geçiyorsunuz artık yeter yahu. O köprüler olmasa olur mu? İstanbul’un hali ne olur? Hatta Türkiye’nin vaziyeti nice olur? Yahu şu kuş beyninize bunu bir türlü anlatamayacak mıyız? Yetmişli yıllarda ilk köprü yapılırken solun kopardığı yaygarayı çok iyi görmüştüm. Yapılmasın diye ne yürüyüşler yapıp ne nutuklar atmışlardı. Sonun da yapıldı ve açıldı, faydası da görülünce. Ben kendi kendime dedim ki, artık CHP’ye kimse oy vermez  verdiler be. Üstelikte bu köprü düşmanlığından hiç vazgeçmediler. Hem üzerinden geçtiler, hem de yapanlara hep küfrettiler. Bu da bu ülkenin kaderidir.

Saygılarımla.

Yazdır Paylaş
Diğer İlyas Şen Yazıları
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek