DSP’den toplu istifa
Salim Şen’den Başkan Helvacıoğlu’na sert uyarı
Lüleburgaz briç şampiyonasına ev sahipliği yapacak
Lisede 19 Mayıs etkinliği düzenlendi
Bu yazı 08 Nisan 2015, Çarşamba 09:31:19 tarihinde eklendi. 1333 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CUMHURBAŞKANIMIZ YALNIZ DEĞİLDİR - Remzi Yeşilyurt

CUMHURBAŞKANIMIZ YALNIZ DEĞİLDİR

            HDP’nin haddini bilmez Eşbaşkanı, AK Parti davasının lideri Sayın Cumhurbaşkanımız için “Yalnızsın ve yalnız kalmaya devam edeceksin.”biçiminde kabul edilemez çirkin sözler söylemesi ne kadar manidar olduğunu söylemeye gerek yoktur sanırım.

              Sayın Cumhurbaşkanımızın 10 Ağustos 2014 de Cumhurbaşkanı seçimi sırasında buna benzer sözler söylediğini hatırlıyorum. “Seni Cumhurbaşkanı seçtirmeyeceğiz.” diyordu. Netice ne oldu? %52. Bu da 25 milyon oy eder. Bu nasıl yalnızlık oluyor? O aziz milletimizin 78 milyonunun cumhurbaşkanıdır. Şimdi de” Erdoğan’ı Başkan seçtirmeyeceğiz” teranesini söylemeye devam ediyor.

            O eşbaşkan küçük aklıyla siyasi atakların içine girmesin. AK Partililer’ in Sayın Cumhurbaşkanımıza sırt çevireceğini zannetmesin. Çok yakın bir zamanda nasıl yanıldığını

yine görecektir. Sayın Erdoğan asla yalnız değildir. Koca AK Parti seçmeni ve hepimiz O’nun arkasından yürüyoruz. Eşbaşkan, AK Parti’ye oy verenleri denemeye sakın kalkmasın.

            Erdoğan sadece Cumhurbaşkanı değildir. Yeryüzündeki bütün mazlum milletlerin

lideridir. O, Türk halkının doğrudan seçilmiş lideridir. Yeni Türkiye’nin başkanıdır. AK Parti

davasının lideridir. AK Parti demek Erdoğan demektir. Bunun, kişinin dini, ırkı, inancı ve ibadeti ile hiçbir alakası yoktur.

            Birilerinin liderimizi bizden koparması veya Onunla seçmenini karşı karşıya getirmesine izin vermeyecek kadar halkımız uyanıktır. AK Partililer bu tip üslup sahiplerine

asla iyi gözle bakmazlar.

            Erdoğan AK Parti’yi kendi elleri ile kurdu ve büyüttü. Girdiği bütün seçimlerde partisini başarı ile ikditara taşımıştır. Partisinin zarar görmesini asla istemez. Cumhurbaşkanı ve Hükümet söylemi yenidir. Muhalefetin söylemi eski Türkiye’de kaldı. Bu eski söylem  

AK Parti’nin söylemi olamaz.

            Tekrar ediyorum. Erdoğan asla yalnız değildir. O nerede ise biz de hep birlikte oradayız. Yaptığı yurt gezilerinde, alanlara toplanan yüz binlerce insan O’nu sessiz bir deniz gibi dinliyor. Biz de oradaymışız gibi O’nu dinliyoruz. Bu nasıl bir yalnızlıktır? O’na hat bildirmek kimin hakkı ve haddidir?

 

            Erdoğan ve Davutoğlu liderliğinde bir bütün olduğumuzu hiç kimse unutmasın. Parti içinde fitne salacak söz ve davranışlarda hiç kimse bulunmasın.

Yazdır Paylaş
Diğer Remzi Yeşilyurt Yazıları
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek