Trakya aşırı sıcaklara teslim oldu
Vali Ekici’nin Mahalle Muhtarlıklarını ziyaret etti
Dolunun etkili olduğu Kırklareli'nde hasar tespit çalışmaları tamamlandı
Dansçı adayları için yaz okulu başlıyor
Bu haber 04 Haziran 2024, Salı 09:17 tarihinde eklendi. 507 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Lüleburgaz Lisesi Ayran Günü yapıldı

Lüleburgaz’da 1958-1959 Eğitim v Öğretim Yılında kurulan eğitime başlayan Lüleburgaz Lisesi’nin Geleneksel Ayran Günü 1 Haziran 2024 Cumartesi günü düzenlendi.
Lüleburgaz Lisesi Ayran Günü yapıldı  

Ayran Günü’ne Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem, Lüleburgaz Lisesi Müdürü İsmail Yener, Lüleburgaz Lisesi Eski Müdürü Emin Özdilek, Lüleburgaz Lisesi 50. Yıl mezunları ile yaklaşık 2 bin mezun katıldı.

Programda Lüleburgaz Lisesi’nden 50 yıl önce mezun olanlara da mezuniyet belgeleri verildi.

Lüleburgaz Lisesi Ayran Günü’de bir araya gelen Lüleburgaz Lisesi’nden 50 yıl önce mezun olan Ayşegül Güngör Zinetbaşi  Ayten Atik, Bektaş Yavuz,  Şenruh Ergin, Ülkü Güvenç, Sema Yücel, Nuray Ertur,  Cafer Güçlü, Ramazan Akey, Erdal Alanat,  Sabiha Baskın  Pıtırlı,  Halil Şirin,  Sadi Balbunar,  Vildan Erbil,  Zehra Gaye Rodop,  Tayfur Gavaz, İbharim Aydın, Ercan Erdöl ile Nebil Mehmet Cevher oğlu olarak katıldı.

Ayran Günü’nde  Lüşeburgaz Lisesi Eğitim Vakfı Temsilcisi Çetin Öten,  Eski Okul Müdürlerinden Emin Özdilek, 50. Yıl mezunları Adına Cafer Güçlü, Okul Müdürü İsmail Yener ve Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem birer konuşma yaptı.

Lüleburgaz Lisesi’nden 50 yıl önce mezun olan Şair Bektaş Yavuz da okuduğu Lüleburgaz Lisesi şiiri ile programa katılanları coşturdu.

Lüleburgaz Lisesi’nde destek verenlere plaket verildi. Ardından 50. Yıl mezunlarına belge verildi.

 Porogram okulun müzik grubunun konseri ve pilav ayran ikramı ile sona erdi.

Ertan BAYER

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek