Trakya aşırı sıcaklara teslim oldu
Vali Ekici’nin Mahalle Muhtarlıklarını ziyaret etti
Dolunun etkili olduğu Kırklareli'nde hasar tespit çalışmaları tamamlandı
Dansçı adayları için yaz okulu başlıyor
Bu haber 23 Mayıs 2024, Perşembe 09:01 tarihinde eklendi. 225 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Vali Ekici’den Jeotermal Enerji toplantısı

Kırklareli’nde Kırklareli’nin Jeotermal Kaynaklarının etkin ve verimli kullanımına yönelik değerlendirme toplantısı Kırklareli Valisi Birol Ekici Başkanlığında gerçekleşti…
Vali Ekici’den Jeotermal Enerji toplantısı  

Kırklareli Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “İlimizdeki Jeotermal kaynakların etkin ve verimli kullanılmasına yönelik proje ve çalışmaların ele alındığı Değerlendirme Toplantısı; Valimiz Sn. Birol Ekici Başkanlığında ilgili kurum yetkililerinin katılımıyla 21 Mayıs 2024 Salı günü Valilik Atatürk Toplantı Salonunda gerçekleşti.

Valimiz Sayın Birol Ekici Başkanlığında Kırklareli ilindeki Jeotermal Kaynakların etkin ve verimli kullanılmasına yönelik proje ve çalışmaların değerlendirildiği toplantıya, Kırklareli Belediye Başkanı Derya Bulut, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Hakan Geriş, Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay, Maden Tetkik Ve Arama Marmara Bölge Müdürü Afşin Ekmekyapar, Afjet A.Ş. Genel Müdürü İsmail Kara, Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bilal Kuşoğlu, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Kırklareli İl Tarım Ve Orman Müdürü Gökhan Karaca, Turistik Otelciler ve İşletmecileri Derneği Başkanı Ali Gümüşhan Zafer Kalkınma Ajansı Afyonkarahisar Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Sayın Osman Köprücüoğlu Zafer, Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü M.M. Emre Beji, Otağ Jeotermal Tarımcılık A.Ş. Yetkilileri Cem Topuz ile Hüseyin Kerkez katıldılar.” Denildi.

Ertan BAYER

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek