Trakya aşırı sıcaklara teslim oldu
Vali Ekici’nin Mahalle Muhtarlıklarını ziyaret etti
Dolunun etkili olduğu Kırklareli'nde hasar tespit çalışmaları tamamlandı
Dansçı adayları için yaz okulu başlıyor
Bu haber 01 Mayıs 2024, Çarşamba 09:17 tarihinde eklendi. 503 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TEMA Vakfı'ndan öğretmenlere teşekkür

TEMA Vakfı Lüleburgaz İlçe Sorumlusu Resül Çokan ve TEMA Vakfı Lüleburgaz Yeni Mahalle Sorumlusu Sibel Kocaman, TEMA Vakfı Doğa Eğitimleri ve Projelerine katılan, gönüllü olan öğretmenlere teşekkür sertifikalarını takdim etti.
TEMA Vakfı'ndan öğretmenlere teşekkür  

Lüleburgaz'ın doğal yaşamını korumaya ve çevre bilincini yaygınlaştırmaya yönelik çalışmalarıyla tanınan TEMA Vakfı, Lüleburgaz Bahçelievler İlkokulu ve Şaban Öğünç İlkokulunda görev yapan öğretmenlere teşekkürlerini sunmak için özel bir etkinlik düzenledi.

Lüleburgaz  İlçe Sorumlusu Resül Çokan  ve Lüleburgaz Yeni Mahalle Sorumlusu Sibel Kocaman liderliğinde gerçekleştirilen bu etkinlik, doğa eğitimleri ve çevre projelerine katılan öğretmenlerin özverili çalışmalarını takdir etmek amacıyla düzenlendi.

TEMA Vakfı, doğa eğitimleri ve projeleriyle öğrencilere çevre bilinci kazandırmayı ve doğal kaynakları koruma konusunda farkındalık oluşturmayı hedefliyor.

 Bu doğrultuda, Lüleburgaz Bahçelievler İlkokulu ve Şaban Öğünç İlkokulu öğretmenleri, TEMA Vakfı'nın düzenlediği çeşitli etkinliklere aktif olarak katılarak öğrencilere çevre konularında bilgi verme ve farkındalık oluşturma çabalarını sürdürüyorlar.

Öğretmenlerin özverili çalışmalarının ve katkılarının takdir edilmesi amacıyla düzenlenen etkinlikte, TEMA Vakfı yetkilileri ve okul yönetimi bir araya geldi.

Öğretmenlere, TEMA Vakfı'nın doğa eğitimleri ve projelerine katılımları dolayısıyla teşekkür sertifikaları sunuldu.

Ayrıca, öğretmenlerin çevre eğitimi ve doğal yaşam konularındaki bilgi birikimlerini artırmak amacıyla yapılan çalışmalara verdikleri katkılar da övgüyle anıldı.

Ertan BAYER

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek