Vali Ekici’den Jeotermal Enerji toplantısı
Okçular dereceler ile döndü
Şamiloğlu Sporcusu Dünya 3. Sü oldu
Barış Mahallesinde kimlik yenileme seferberliği
Bu haber 08 Nisan 2013, Pazartesi 17:55 tarihinde eklendi. 837 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çalışanlar dertli

Çalışanlar dertli  

Ertan BAYER –Eğitim Sen Lüleburgaz Temsilciliği tarafından düzenlenen İş Güvencesi ve Taşeronlaşma ile ilgili panel önceki gün Lüleburgaz Aşkiye-Neşet Çal Sahnesi’nde yapıldı.
Saat 14.00’de başlayan panele konuşmacı olarak Kristal İş Sendikası Danışmanı ve Akademisyen Aziz Çelik ile Eğitim Sen Kırklareli Şube Başkanı Seyfi Meriç katıldı.
Yaklaşık 100 kişinin izlediği panelde konuşmacılar “ İş Güvenliği Yasası, Yeni İş Kanunu,  Taşeronlaşma, 567 sayılı Devlet Memurluğu kanunda yapılan değişiklikler” hakkında bilgiler verdiler.
Yapılan konuşmalarda AK Parti hükümeti tarafından artarda çıkartılan yasalarla artık iş garantisi ve iş güvenliğinin ortadan kalktığı kadrolaşmanın önünün açıldığı vurgulandı.  
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek