Lüleburgaz’da yaralamalı trafik kazası
Şaban Öğünç Ortaokulu’ndan bu sene 3. İl birinciliği
Evrensekiz belediyesinde toplu sözleşme imzalandı
33. Çocuk Şenliği yağmur altında başladı
Bu haber 20 Aralık 2022, Salı 15:08 tarihinde eklendi. 8256 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ENSAR VAKFI LÜLEBURGAZ ŞUBESİ ve LÜLEBURGAZ MİLLİ İRADE PLATFORM’U BASIN AÇIKLAMASI; “PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ. MUHAMMED (SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM)BİZİM HERŞEYİMİZDİR!”

Ensar Vakfı Lüleburgaz Şubesi ve Lüleburgaz Milli İrade Platformu, basın açıklaması yaptı.
ENSAR VAKFI LÜLEBURGAZ ŞUBESİ ve LÜLEBURGAZ MİLLİ İRADE PLATFORM’U BASIN AÇIKLAMASI;  “PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ. MUHAMMED (SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM)BİZİM HERŞEYİMİZDİR!”  

Yapılan basın açıklaması şöyle; “Önderimiz, Hayatımız için Numune-i İmtisal(Örnek) Olan, Rehberimiz, Canımızdan Aziz, Kainatta Yaratılmış İnsanlar İçinde En Yüce ve En Kıymetli  Olan, Allah'ın (Azze ve Celle) Habibi ve Elçisi Peygamber Efendimiz'e (Sallallahu aleyhi ve Sellem), Mükemmel Şahsiyetine, Güzel Ahlakına, Asırlar Boyunca  Ebu Cehil Dahil Bütün  İslam Düşmanları Tek Kelime Edememişlerdir.

Maalesef Günümüzde son derece edep dışı ifadeler ile Efendimiz'e (Aleyhisselam) İFTİRA atan, HAKARET eden YTÜ Öğretim Görevlisi ve Birgün Gazetesi Yazarı “Uğur Kutay'ı” Kınıyor ve  Tel'in Ediyoruz.

Müslümanlar İçin  En Kıymetli Olan, Biz Müslümanların İnancına Göre Alemlere Rahmet Olarak  Gönderilen ve Rabbimizin”Sen Olmasaydın Ben Kainatı Yaratmazdım”(Hakim el Müstedrek, II: 615) Dediği ve Kutsal Kitabımız Kur’an-ı Kerim’de Rabbimiz Tarafından; “Resûlüm Biz seni âlemlere ancak rahmet olarak gönderdik.”(Enbiya  Sûresi 107)Hitabına ve İltifatına Mazhariyeti Olan Peygamber Efendimiz’e(Sallallahu aleyhi ve Sellem)Hakaret Etmek Suretiyle Ben Müslüman’ım Diyen Herkesi Derinden Üzdüğü Tahrik Etmeye Çalıştığı  İçin Bu İslam Ve Peygamber Düşmanı Malum Şahıs Hakkında Yetkililerin Gereğini Yapmasını Bekliyoruz. “

Haber Merkezi

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek