Kooperatifçilik faaliyetlerine hız verildi
Ahmet Sezal Özbek’in acı günü
Çetin Altay Lüleburgaz’a geldi
Yağışlar geliyor
Bu haber 26 Eylül 2020, Cumartesi 09:03 tarihinde eklendi. 489 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Basın mensuplarına kapasite geliştirme semineri

Kırklareli’nde bulunan gazeteciler ile Bulgaristan’ın Burgas kentinde bulunan gazeteciler dün Edirne Park Otel’de bir araya geldi.
Basın mensuplarına kapasite geliştirme semineri  

BİK ve Edirne Balkan Türkleri Federasyonu Başkanı Erhan Pekkan’ın aracılık ettiği organizasyonda gazetecilere kapasite geliştirme semineri verildi.

Edirne’deki toplantıya gazetemiz adına Ertan Bayer katıldı.

Toplantı hakkında bilgi aldığımız Edirne Balkan Türkleri Federasyonu  Başkanı Erhan Pekkan yaptığı açıklamada; “Avrupa Birliği Sınır Ötesi İş Birliği kapsamında düzenlenen  Basın mensuplarına kapasite geliştirme semineri 25 Eylül 2020 Cuma günü saat 11.00’de Edirne Park Otel’de başladı. Saat 13.00’de toplantıya katılanlara öğle yemeği verildi.  Toplantının ana konusu Sürdürülebilir sınır ötesi turizm ürünü sunmak için  ortak fikirler. Sunum örneği  konusu da  Entegre yaklaşımla taahhüt yaratmak. Halkla ilişkiler etiği ve gazetecilik yaklaşımında ince çizgi.oldu.  Konu ile tartışma  da Sunum örneği  konusu olan  Turizm ürününü yansıtmada etkili mekanizmalar ve yenilikçi uygulamalar. İle Sektörde sorunlar olmasına rağmen bölgedeki gazeteciler turizmde pozitif imaj yaratmak için neden çalışmaları gerekir?  Ortak sınır ötesi medya stratejisi oluşturma fikri için birleşme.” Konuları karşılıklı tartışıldı” dedi.

Buğra KAYA

 

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek