Kurudere Köyü karantinaya alındı
“Kırklareli’nin çalışkan çiftçisine üvey evlat muamelesi yapılamaz”
Erol Özgür: “Fatura okuma tarihini baz alıyoruz”
Yunuslardan mesafe uyarısı
Bu haber 25 Şubat 2020, Salı 09:14 tarihinde eklendi. 466 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Muhasebeciler Derneği’nden Vergi Dairesi Müdürü’ne ziyaret

Lüleburgaz Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği, 31. Vergi Haftası nedeniyle dün Lüleburgaz Vergi Dairesi Müdürü Remzi Üver ve Lüleburgaz Vergi Dairesi çalışanlarını ziyaret etti.
Muhasebeciler Derneği’nden Vergi Dairesi Müdürü’ne ziyaret  

Ziyarete Lüleburgaz Mali Müşavirler ve Muhasebeciler  Derneği Başkanı Yaver Aydın, Yönetim Kurulu Üyeleri Nazan Güllü Toprak, Datma Çelebi,  Disiplin Kurulu’ndan Melek Hızlı Şenkal, Danışma Kurulu Üyeleri  Muzaffer Tutuk ve Lüleburgaz Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Güncer katıldı.

 

Önce Lüleburgaz Vergi Dairesi çalışanlarını gezerek vergi haftasını kutlayan dernek temsilcileri daha sonra da Lüleburgaz Vergi Dairesi Müdürü Remzi Üver’i ziyaret edip vergi haftasını kutladılar.

 

Dernek üyeleri bir süre Lüleburgaz Vergi Dairesi Müdürü Remzi Üver ile sohbet ettikten sonra Lüleburgaz Vergi Dairesi’nen ayrıldılar.

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek