Kurudere Köyü karantinaya alındı
“Kırklareli’nin çalışkan çiftçisine üvey evlat muamelesi yapılamaz”
Erol Özgür: “Fatura okuma tarihini baz alıyoruz”
Yunuslardan mesafe uyarısı
Bu haber 20 Şubat 2020, Perşembe 09:11 tarihinde eklendi. 469 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gazetemiz denetlendi

Lüleburgaz’da 4 Temmuz 1962 yılında kurulan Gazetemiz Hürfikir Kırklareli Valiliği Basın ve İlişkiler Müdürlüğü tarafından olağan denetlemeden geçti.
Gazetemiz  denetlendi  

Yapılan denetlemede çalışanların maaşlarının düzenli ödenip ödenmediği, sigortalarının düzenli ödenip ödenmediği, vergilerinin düzenli ödenip ödenmediği, yerel haber ve fotoğraf kotasına uyulup uyulmadığı denetlendi.

 

Yapılan denetleme sonunda   Gazetemiz Hürfikir’in Kırklareli Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan denetlemede   Vasıflı Gazete kriterleri eksiksiz olarak yerine getirdiği tespit edildi.

 

Kırklareli Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü yetkilileri Gazetemiz İmtiyaz Sahibi  Murat Mahir Altan’a ve gazete yetkili çalışanlarına kriterleri  eksiksiz bir şekilde yerine getirdikleri  için teşekkür ederek ayrıldı.

 

Ertan BAYER

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek