AK Parti’den Kongre süreci Pazar günü başlıyor
Mustafa Gültekin’e uluslar arası ziyaret
Abdullah Koç, oda üyelerini uyardı
Lüleburgazspor, Karamürselspor’a mağlup oldu
Bu haber 21 Aralık 2019, Cumartesi 09:34 tarihinde eklendi. 980 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BUGÜN BİRLİK ZAMANIDIR 3 ADAY DA BİZİM ADAYIMIZDIR!

CHP Kırklareli İl Eğitim Koordinatörü ve CHP Lüleburgaz eski İlçe Başkanı Özgür Kaya yaptığı açıklamada; “Bugün birlik zamanıdır. 3 adayda bizim adayımızdır.”dedi.
BUGÜN BİRLİK ZAMANIDIR 3 ADAY DA BİZİM ADAYIMIZDIR!  

Özgür Kaya yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Yaklaşan CHP Lüleburgaz ilçe başkanlığı seçimleri öncesinde, örgütümüzdeki hareketlilik, adaylarımızın ve ekiplerinin gösterdiği mücadele partimizin ve Lüleburgaz’ımızın geleceği açısından bizlere umut vermekteyken, bu mücadele sıcaklığının içerisinde adayların değil, ancak bu adayları destekleyen bazı çevrelerin, kendi adaylarını anlatmak yerine diğer adaylarla ilgili yaptıkları karalama kampanyalarına da şahit oluyor ve bunu doğru bulmuyoruz. Unutulmamalıdır ki 3 ADAY DA PARTİMİZİN, BİZİM ADAYIMIZDIR. Seçilecek olan ilçe başkanı hepimizin ilçe başkanı olacaktır! CHP’nin iktidara yürüdüğü bu süreçte örgütümüzün en önemli ihtiyacı BİRLİK ve BERABERLİĞİMİZİN koruması ve güçlendirmesidir. Ayrımcı, karalayıcı ve zedeleyici söylemler kimseye oy kazandırmayacağı gibi seçilecek yönetimin de başarısını olumsuz etkileyecektir. Kırklareli CHP örgütünün tamamının, CHP Lüleburgaz İlçe Örgütünün desteğine ve öncülüğüne ihtiyacı olduğu bu süreçte, Lüleburgaz’daki İlçe Başkan Adaylarına ve ekiplerine zarar vermek ve zayıflatmak hiç yapılmaması gereken şeylerdir. Lüleburgaz İlçe Örgütümüzün ilçe başkan adaylarını ve ekiplerini bir kez daha BİRLİK olmaya partimiz içindeki hoş görü ve demokrasiyi güçlendirmeye davet ediyoruz. Bugün BİRLİK ZAMANIDIR ve 3 ADAY DA BİZİM ADAYIMIZDIR!” dedi.

Ertan BAYER

 

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek