Kızılay, kurban vekâlet bağışlarını almaya başladı
Vatandaşın elektrik sayacını çaldılar
Kameradan suçüstü
Lüleburgaz Belediyesi fide dağıttı
Bu haber 12 Kasım 2019, Salı 09:14 tarihinde eklendi. 1110 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Lüleburgaz CHP’de delegeler belli olmaya başladı

CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’ndan Delege seçimleri 8 Kasım 2019 Cuma günü Lüleburgaz Sarımsaklı Mahallesi’nde Delege seçimi ile başladı.
Lüleburgaz CHP’de delegeler belli olmaya başladı  

Bir delege çıkarma hakkı bulunan Sarmısaklı’da  Faruk Örücü  delege seçildi.

 

Durak Mahallesi’nde de kırmızı lise ile tek listeli delege seçimi yapıldı. Altı delegenin seçileceği Lüleburgaz Durak Mahallesi’nde Gürhan Çoşan, Seyhan Durak, Selin Gündoğdu, Naci Özevin, Ahmet Sezer ve Taner Tunaboylu CHP Lüleburgaz İlçe Örgütü’nün Kongre Delegesi seçildi.

 

CHP Lüleburgaz İlçe Örgütü’nde 10 Kasım nedeniyle önceki gün Delege seçimi yapılamazken  11 Kasım 2019 Pazartesi günü (dün) Yılmaz Mahallesi ile Sevgi Mahallesi’nin delege   seçimleri yapıldı.

 

Yılmaz Mahallesi’nde turuncu liste, Sevgi Mahallesi’nde kırmızı liste ile tek liste halinde seçim yapıldı.

 

Yapılan seçimde Yılmaz Mahallesi’nde Ali Can, Özlem Ertin, Ahmet Kesebir, Olcay Özmen, Zafer Şirin,  Gürkan Tolukan, Bilen Yıldırım delege olarak seçildi.

 

Sevgi Mahallesi’nde yapılan seçimlerde de Cahide Akalan, Hüseyin Demirel, Yağmur Gündüz,  Nilüfer Karabacak,  Ercan Ayhan Mengü delege seçildi.

 

Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli de dün Yılmaz Mahallesi’nin delege seçimlerinde oy kullandı.

 

Bugün de Lüleburgaz Kocasinan Mahallesi’nin delege seçimleri yapılacak.

 

Ertan BAYER

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek