Ayrı yaşadığı eşini bıçaklayarak yaraladı
Hayali firmalara itibar etmeyin
Babaeski Cem Vakfı’ndan Aşure etkinliği
Papaz Yahnisi birinci oldu
Bu haber 23 Mayıs 2019, Perşembe 09:25 tarihinde eklendi. 615 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bahçeşehirli öğrenciler yaratıcı projelerini sergiledi

Lüleburgaz Bahçeşehir Koleji’nde öğrenim gören öğrenciler UP programı kapsamında velilerine yeteneklerini sergiledi.
Bahçeşehirli öğrenciler yaratıcı projelerini sergiledi  

Bilimsel tanılama yöntemleriyle keşfedilip ilgi, yetenek, sosyal gelişim gibi bireysel farklılıklarını dikkate alan UP Programı Kapsamında gerçekleşen programda Lüleburgaz Bahçeşehir Koleji öğrencileri, yıl içerisinde yaratıcılıkları ile hazırladıkları projelerini velileri ile paylaştılar. Program,  Kırklareli Valisi Osman Bilgin, eşi İlknur Bilgin, okul öğrencileri ve velilerinin katılımıyla gerçekleşti.

UP Programı nedir?

Öğrenci gelişiminin yanı sıra öğretmen ve veli eğitimleriyle, eğitimin tüm ayaklarında bütüncül bir gelişim sağlama anlayışına sahip olan UP programı, öğrencilerin sadece akademik ihtiyaçlarını değil aynı zamanda sosyal, duygusal, üst düzey düşünebilme, yaratıcılık ve düşünme stratejileri gibi akademik olmayan alanlarda da öğrenci gelişimini hedefleyen nadir programlardandır.

Buğra KAYA

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek