Ayrı yaşadığı eşini bıçaklayarak yaraladı
Hayali firmalara itibar etmeyin
Babaeski Cem Vakfı’ndan Aşure etkinliği
Papaz Yahnisi birinci oldu
Bu haber 18 Mayıs 2019, Cumartesi 09:34 tarihinde eklendi. 571 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

3 Köy’de elektrik kesintisi uygulanacak

TREDAŞ Kırklareli İl Müdürlüğü Lüleburgaz Bölge Başmühendisliği tarafından yapılan açıklamada Lüleburgaz’a bağlı Karamusul, Kayabeyli ve Ovacık Köylerinde elektrik kesintisi uygulanacak.
3 Köy’de elektrik kesintisi uygulanacak  

Yapılan açıklamada “Lüleburgaz’a bağlı Karamusul Köyü’nde 19 Mayıs Pazar günü 09.00 ile 18.00 saatleri arasında toplam 9 saat süreyle A.G. Dağıtım Şebekesi üzerinde Armatür Yenileme çalışması nedeniyle ve 20 Mayıs Pazartesi günü 09.00 ile 16.00 saatleri arasında toplam 7 saat süreyle müşterek dağıtım şebekesi üzerinde armatür yenileme çalışması nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacaktır.

Kayabeyli Köyü’nde 21 Mayıs Salı günü ve 22 Mayıs Çarşamba günü 09.00 ile 18.00 saatleri arasında toplam 9’ar saat süreyle A.G. Dağıtım Şebekesi üzerinde Armatür Yenileme çalışması nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacaktır.

Ovacık Köyü’nde 23 Mayıs Perşembe günü, 24 Mayıs Cuma günü ve 25 Mayıs Cumartesi günü 09.00 ile 18.00 saatleri arasında toplam 9’ar saat olmak üzere A.G. Dağıtım Şebekesi üzerinde Armatür Yenileme çalışması nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacaktır.” denildi.

Cüneyt ÜNLÜSOY

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek