15 bin kursiyer Lüleburgaz HEM’de eğitim gördü
Lüleburgaz’da yaz spor okulları başlıyor
Bulgaristan’dan-Türkiye’ye   denizden ilk sefer
Yaya geçitleri yenilendi
Bu haber 10 Eylül 2018, Pazartesi 09:16 tarihinde eklendi. 3305 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Söz verdi, sözünü tuttu

CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Özgür Kaya, ilçe başkanlığı döneminde hem Lüleburgaz ilçe merkezini hem de Lüleburgaz’a bağlı köy ve beldeleri ziyaret etmişti.
Söz verdi, sözünü tuttu  

Lüleburgaz içindeki vatandaşlar ve Lüleburgaz’a bağlı köylerde bulunan vatandaşlar mahallelerinde ve köylerinde çöp konteynırı olmadığını  Özgür Kaya’ya söylemiş ve yardım istemişlerdi.

 

Özgür Kaya, da  o zaman “Lüleburgaz içinde çöp konteynırlarının konulmasını belediye sağlar. Ben çöp konteynırı temin etsem bile belediye kaldırır. Lüleburgaz’ın çöp toplama sistemi farklı ” demişti.

 

Lüleburgaz’ın köylerinden çöp konteynırı isteyen vatandaşlara ve köy muhtarlarına ise “Çöp konteynırı sorununuzu çözeceğim” demişti.

 

Aradan geçen yaklaşık bir yıllık bir zaman dilimi sonunda Özgür Kaya, Lüleburgaz’a bağlı köylere verdiği sözü tuttu.

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi TESKİ Genel Müdürü Şafak Büyükbaşı’nın girişimleri sonucu temin edilen yaklaşık 20 çöp konteynırının nakliye masrafını da kendi cebinden karşılayan Özgür Kaya geçtiğimiz Cumartesi günü çöp konteynırlarını köylere teslim etti.

 

Cumartesi günü Turgutbey, Karaağaç ve  Ertuğrul Köy’e sırası ile çöp konteynırları indirilerek teslim edildi.

 

Köylerde  yaşayan vatandaşlar da ; “Verdiği sözü tuttu bu kızan. Belediye Başkanı ya da Milletvekili olsa kim bilir neler yapar” sözleri ile bu durumu yorumladı.

Ertan BAYER 

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek