Sınavda torpil tepkisi
Yarın 10 köyde elektrik kesintisi olacak
Vize Birlik Başkanı’ndan açıklama
Ağır yaralı hastanın sevki helikopter ambulansla gerçekleşti
Bu haber 03 Ağustos 2018, Cuma 09:28 tarihinde eklendi. 2303 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

3 gün elektrik yok

Lüleburgaz’da bugün 2 saat, yarın 4 saat ve Pazar günü 9 saatlik elektrik kesintisi uygulanacağı belirtildi.
3 gün elektrik yok  

TREDAŞ Kırklareli İl Müdürlüğü Lüleburgaz Bölge Başmühendisliğince yapılan açıklamada, “Lüleburgaz’a bağlı Düğüncübaşı Köyü’nün tamamı ve sınırları içerisinde bulunan 3.şahıs müşteri tesislerine yüklenici firma çalışması nedeniyle 3 Ağustos Cuma günü (bugün) 14.00 ile 16.00 saatleri arasında 2 saat süre ile enerji verilemeyecektir.

Lüleburgaz’a bağlı Ahmetbey Beldesi, Umurca Köyü, Sakızköy ve Emirali Köyü’nün tamamı ve sınırları içerisinde bulunan 3.şahıs OG. Müşteri tesislerine bakım onarım çalışması nedeniyle 4 Ağustos Cumartesi günü (yarın) 09.00 ile 13.00 saatleri arasında 4 saat süre ile enerji verilemeyecektir.

Lüleburgaz’a bağlı Büyükkarıştıran Beldesi’nin Yıldırım Mahalle ve Yeni Mahallenin bir kısmı, Ergene Vakıflar OSB, Büyükkarıştıran OSB ve 3şahıslar OG. Müşterilerinin tamamı genel bakım çalışması nedeniyle saat 06.00 ile 15.00 saatleri arasında 9 saat süre ile enerjisiz kalacaktır.” denildi.

Cüneyt ÜNLÜSOY

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek