Kayıp kız bulundu

15 Mart 2013 tarihinden bu yana Çorlu'dan kayıp olarak aranan Gülyaşa G. (16), Çorlu polisi tarafından yine Çorlu'da bulundu.
Kayıp kız bulundu  

İHA -Kayıp olduğu tarihten bu yana Çorlu, Tekirdağ, Silivri ve İstanbul'da çeşitli adreslerde kaldığı belirlenen genç kız, Tekirdağ Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne teslim edildi. 
Çorlu'da geçtiğimiz Mart ayı içerisinde Sağlık Mahallesi'ndeki evinden ayrılan ve bir daha geri dönmeyen lise öğrencisi Gülyaşa G., Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yine Çorlu'da kendi rızası ile kaldığı bir evde bulundu. Önce emniyet müdürlüğüne ardından da sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Çorlu Devlet Hastanesi'ne götürülen Gülyaşa, Tekirdağ Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne teslim edildi.
Sağlık Mahallesi'ndeki evinden 48 gün önce kaybolan ve annesi ile babasının özel televizyon kanallarında yayınlanan programlara katılarak kızını araması ile adı Türkiye'de duyulan genç kız, Çorlu'da Havuzlar Mahallesi'ndeki bir evde bulundu.
Kayıp olduğu 48 gün boyunca, Çorlu'nun yanı sıra Tekirdağ, Silivri ve İstanbul'da kaldığı tespit edilen Gülyaşa'nın, kayıp olduğu süre zarfında yanında kaldığı kişilerin de tespit edilerek haklarında yasal işlem yapıldığı kaydedildi.
http://www.hurfikir.com.tr adresinden 24 Mayıs 2024, 06:41 tarihinde yazdırılmıştır.