Atık malzeme sergisi açıldı

Bahçelievler İlkokulu 4 B Sınıfı öğrencilerinin atık malzemeleri tekrar değerlendirerek yaptıkları hediyelik eşyalar, açılan sergide yerini aldı.
Atık malzeme sergisi açıldı
İlçe Milli Eğitim Müdürü İnce açılış öncesi yaptığı konuşmasında eğitimdeki başarılarda pay sahibi olan velileri ve böylesi güzel etkinlikleri hayata geçiren Okul Müdürü Levent Kılıçarslan ve sınıf öğretmeni Dilek Yeşil’i kutladı. Daha sonra hep birlikte kurdele kesilerek sergi açıldı. Öğrencilerin el emeği göz nuru dökerek hazırladıkları eserler incelendi.
41 öğrencisi ile sergiyi hazırladıklarını belirten Sınıf Öğretmeni Dilek Yeşil “ öğrencilerimizin hazırladıkları eserlerden elde edilecek gelir ile okulumuza kazandırılacak olan Konferans Salonu’na katkı sağlamayı hedefliyoruz” dedi.
Atık malzeme Sergisi’ni ziyaret etmek için çok sayıda veli açılışa katılırken, 80. Yıl İlkokulu Öğretmeni Neşe Malçok ve General Ferhat İlkokulu Öğretmeni Nalan Obuz da öğrencileri ile birlikte sergiye katıldılar.
Okulun bodrum katında oluşturulan sergi açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin İnce, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Zerrin Arda, İlçe Emniyet Müdürü Ali Haluk Karakuş, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İsmail Hakkı Atik, Müdür Yardımcısı Barış Şahin, Okul Müdürü Levent Kılıçarslan, 8 Kasım Ortaokulu Müdürü Gürdal Aksoy, General Ferhat Akat İlkokulu Müdürü Necmettin Ayçiçek, Ramazan Yaman İlkokulu Müdürü Cengiz Yeşil ve çok sayıda öğrenci velisi katıldılar. Gökhan KAN
http://www.hurfikir.com.tr adresinden 10 Temmuz 2020, 02:46 tarihinde yazdırılmıştır.