Bercadia AVM yavru kediye yuva oldu

Bercadia AVM yönetimi, yaklaşık 1 ay önce yaşanan fırtına öncesinde yaralı halde buldukları yavru kediyi sahip çıktı.
Bercadia AVM yavru kediye yuva oldu  

Bercadia Alışveriş ve Yaşam Merkezi Müdürü Erkan Genç ve yönetimi, yaklaşık bir ay önce yaşanan fırtınada yaralı halde sokakta buldukları yavru kediye bakıyor. Yavru kediye sahip çıkan alışveriş merkezi yönetimi AVM’nin -3. katında bulunan depolarda kediye yuva yaptı.

Daha öncede buldukları kedilere bakıp sahiplendiren yetkililer, yavru kediyi fırtına öncesi buldukları için kedinin ismini ‘Fırtına’ koydular.

Kediyi fırtına öncesi buldukları için Fırtına ismini koyduklarını ancak çok uysal ve oyuncu bir kedi olduğunu söyleyen Bercadia AVM Müdürü Erkan Genç  “Cuma sabahı işe geldiğimde otomobilimi park ettim. İndiğimde topallayan bir kedi gördüm. O kedi buydu. Hemen sahiplendik. AVM’nin alt katında ona yuva yaptık. Fırtına öncesinde bulduğumuz için adını da ‘Fırtına’ koyduk. İyi ki bulduk yoksa fırtınada zarar görebilirdi. Ama şu anda bizimle birlikte. AVM’nin eksi 3. katında yönetim ofislerinde bakıyoruz. Kediye burada ortam da sağladık. Oyuncakları, kumu ve yuvası da var. Sahiplenmek isteyen çıkarsa Fırtına’yı da sahiplendireceğiz. Bu bizim bulduğumuz 3’ncü yavru kedi. Diğer ikisini sahiplendirdik. Şimdi Fırtına’yı da sahiplendireceğiz” dedi.

Buğra KAYA

http://www.hurfikir.com.tr adresinden 11 Temmuz 2020, 22:43 tarihinde yazdırılmıştır.