Lüleburgaz’da Sena Şener rüzgarı
Motosikleti bırakıp kaçtı, bir sürü ceza yedi
Ehliyetsiz sürücü motosikleti bırakıp kaçtı
Bu yazı 17 Aralık 2021, Cuma 09:24:17 tarihinde eklendi. 546 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

RUMLARA BEDAVADAN KIBRIS'I VEREN YILMAZ ÖZDİL SEN BU MİLLETE BİR HAKARETSİN! - Doğukan Önal

RUMLARA BEDAVADAN  KIBRIS'I VEREN YILMAZ ÖZDİL SEN BU MİLLETE BİR HAKARETSİN!

 

RUMLARA BEDAVADAN  KIBRIS'I VEREN YILMAZ ÖZDİL SEN BU MİLLETE BİR HAKARETSİN!

 

 

“Rumlar öyle meze yapar ki kardeşim helali hoş olsun, Kıbrıs’ı veresin gelir” diyen Yılmaz Özdil’in rakıyı biraz fazla kaçırdığında veremeyeceği şey yoktur!

 

Bre utanmaz, Bre arlanmaz, Allah'tan korkmaz, sen bu toprakları rakı ile sulamış olabilirsin, ama benim ecdadım bu toprakları kanı ile suladı.

 

Bre gafil, sen çeşitli meze masalarında toprak verme hülyaları ile içini kusarken vatan evlatları Kıbrıs'ta şehadet yolunda sekerat hali yaşadı.

 

Bir köşe yazarı görevi gören insan yazılarında dikkatli olmalı, toplumsal bir görevi ifa ettiğini unutmamalı.

 

Milliyetçilikten, vatan severlikten ,Atatürkçülükten bahseden, Nutuk kitabını 3.000 TL ye satıp bu işin ticaretini yapan Yılmaz Özdil'e gerekli cevabı benim CHP'li büyük ve kardeşlerimin cevap vermesi lazım.

 

Her ne kadar Özdil ve avanesi rakı masasında meze karşılığı vatanı peşkeş çekse de, bu milletin meyhanede ki sarhoşuna ben kefilim ki vatanından tek bir parça vermez, vermeyecektir. Onları kesinlikle Özdil ile bir tutmamalıyız.

 

Bizim imamı görünce içkili olduğunu anlamasın diye yolunu değiştiren ve yeri geldiğinde meyhaneden şehadete giden, ameli bozuk olsa da itikadı sağlam olan vatan evlatlarımız müslümandır, vatanseverdir. 

 

İnanıyorum ki Yüce Rabbim onlara tövbe-i Nasuh şansı verecektir. Kesinlikle onları kınamıyorum, ben onlardan bin kat daha günahkârım...

 

 

Ama ÖZDİL.....

 

Biz Özdil'den Yılmaz çıktığını biliyorduk da, Yılmaz Özdil'den peşkeşçi meze sevdalısı, teslimiyetçi Rum sevdalısı çıkacağını hiç bilmiyorduk, tahmin etmiyorduk.

 

Yazık... Çok yazık...

 

Yazdır Paylaş
Diğer Doğukan Önal Yazıları
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek