Şeker Gübre depoları 10 Ağustos’ta satış ihalesine çıkıyor
Önce lastik çarptı, sonra otomobil
LÜLEBURGAZ’DA FECİ KAZA
Lüleburgaz’a Arefe günü iki Pazar kurulacak
Bu yazı 27 Ağustos 2021, Cuma 09:26:19 tarihinde eklendi. 1007 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TGSP ( Türkiye Gençlik STK'ları Platformu) - Doğukan Önal

Kıymetli okurlarım, Yaklaşık 2 yıldır Genç Bakış köşesi ile karşınızdayım.Bu yazımı yazarkende TGSP ve Gençlik ve Spor Bakanlığımızın Gençlik lideri kampında, Sabahattin Zaim Üniversitesindeyim.
TGSP ( Türkiye Gençlik STK'ları Platformu)

 

TGSP( Türkiye Gençlik STK'ları Platformu) Bünyesinde gençlik STK'larının her birini bulunduran ve gençliğin milli ve manevi değerler ile yetişmesinde öncü bir kuruluş.

Şuanda bizlere verilen 6 günlük eğitim birbirinden değerli hocalarımızın katılımı ile gerçekleşiyor. Dramadan tutun sanat atölyesine kadar her noktada ehil gençler yetiştirilmeye gayret ediliyor.

Yaklaşık 400 öğrenciyi Sabahattin Zaim Üniversitesinde ağırlayan ve barınma, iaşe gereksinimlerini temin eden TGSP yönetimine, hassaten genel başkanına en kalbi duygularım ile teşekkür ediyorum.

Ve evlatlarımızı  TGSP'nin düzenlediği faaliyetlere göndermenizi önemle tavsiye ediyorum. Zira burada hem sertifika sahibi olacak, hemde hayata bakış acılarını tamamen değiştireceklerdir.

DAVET

Yoğun geçen programımız neticesinde bir çok sevdiğime davetiye dağıtamadım, bizziati uğrayamadım arayamadım.


Öncelikle bu köşeden istemeden de olsa kalbini kırdığım, üzdüğüm bir büyüğüm veyahut kardeşim oldu ise her birinden ayrı ayrı helallik diliyorum.

Allah’ın izni ile bu hafta sonu pazar günü (29 Ağustos) saat 20:00'da Ahmetbey beldesinde nişan törenim gerçekleşecektir.

Tüm okurlarım, tüm sevenlerim ve dostlarım bu mutlu günümüze davetliler. Size verdiğim derin kıymetin bir nişanesi olarak herbirinizi bu köşeden davet etmek istedim.

Vakti olan her bir büyüğüm her bir kardeşimi orada görmek bana büyük bir şeref verecek, ve mutlu edecektir efendim.
Dualarınıza talibiz.

Yazdır Paylaş
Diğer Doğukan Önal Yazıları
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek