CANLAR DEVEÇATAĞINDA BULUŞTU
Göksu ailesinin acı günü
BELEDİYE PERSONEL ALIMI SONA ERDİ
“PROJELERİNİZE TAM DESTEK VERECEĞİZ”
Bu yazı 01 Temmuz 2021, Perşembe 09:17:47 tarihinde eklendi. 1356 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ASKF Seçimleri - Metin Dikener

Amatör spor futbol kulüpleri Kırklareli bölgesi başkanlık seçimleri geçtiğimiz haftalarda yapıldı. Spora gönül verenler ASKF ye üye olanlar oylarını kullandı.
ASKF Seçimleri

 

Bir tarafta  yıllarını veren hizmette kusur etmeyen sporun içinden gelen büyük tecrübesi ile bu koltuğa layık görülen Hasan Başdemir diğer tarafta Hasan Başdemir’in  yanında yıllarca başkan yardımcılığı yapan Mustafa Yamak seçimlere giren başkanlık için mücadele eden isimlerdi.  Seçimler yapıldı. Üyeler oylarını kullandı.Neticede Hasan Başdemir yeniden ASKF başkanlığına seçildi. Ben her iki başkan adayını yakinen tanıyor  seviyor çalışmalarında başarılar diliyorum. Zaten yönetimi ile beraber hangisi başkanlığa seçilirse  vazifeye gelirse  tüm mücadele ve çalışmaların Kırklareli bölgesi amatör spor kulüplerine en iyi bir şekilde hizmet edeceğini biliyorum.  Bu bir seçimdi. Aslında kimse kaybetmedi. Bana göre bu Hasan Başdemir’in  dahada gayretli çalışması için yapılan bir ikaz gibi kabul edilmeli.  ASKF seçimleri çok güzel bir ortamda yapıldı. Kırklareli  bölgemiz futbol adına başkanlığa tekrar getirilen sevgili kardeşim Hasan Başdemir ve ekibine tekrar başarılar dilerken yine çok sevdiğim spora yaptığı hizmetleri beğenerek taktir ettiğim Mustafa Yamak kardeşiminyine sporun içinde olacağına tüm kalbimle inanıyorum . Bence kazanan bölgemiz amatör kulüplerimiz  oldu  

Yazdır Paylaş
Diğer Metin Dikener Yazıları
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek