CANLAR DEVEÇATAĞINDA BULUŞTU
Göksu ailesinin acı günü
BELEDİYE PERSONEL ALIMI SONA ERDİ
“PROJELERİNİZE TAM DESTEK VERECEĞİZ”
Bu yazı 11 Mayıs 2021, Salı 09:29:11 tarihinde eklendi. 1497 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BAL LİGİ - Metin Dikener

TürkiyeBölgeselBalligimaçlarıFutbolFederasyonu’nunaçıklamalarıile 15 Nisan’dabaşlayacaktı.Dahası BALligineyenibirhavagetirildi
BAL LİGİ

 

Gruplarda belirlendi.Takımlardahazırlıklarınıyapıpbitirdi.TakımımızLüleburgazsporbuaradakongresiniyaptı .BaşkanlığaSnYılmazCanpolatgetirildi. Fevkaladebirçalışmadöneminegirildi.YönetimKuruluüyeleride belirlendi.Başarılıolmalarınıdiliyorum.LüleburgazsporAntalya‘yagitti.Kamp döneminibitirdi.Buradatakımdabankooynayacak,takımafaydalıolacakfutbolcularbelirlendi.Lüleburgazsporçalışmalarabaşladı.LüleburgazBelediyeBaşkanıSn Murat GerenliLüleburgazsporlufutbolcularaçokgüzelbirkonuşmayaptı.Her zamanyanınızdayımmesajıverdi.

Bunlarınhepsiçokgüzelde, güzelolmayanşukoranavirüsdediğimizhastalık.İyiyegitmeyi,bitmenoktasınagetirmeyiarzuederkenbuhastalıkbizi,vilayetimizibirandaTürkiye’nin ilk sıralarındayeralmamızanedenoldu.Hani biz çokkültürlüidik! Kurallaraistenenşekildeuyuyorduk! İştebuçoküzücü.Çoksıkıntıvericibir durum.GeneldetümTürkiye’dehastalıkbirandaartınca, ölümvakaları da çoğalıncahükümetRamazanBayramınakadar tamkapanmakararıaldı. Bu durum bayramagörehazırlığınıyapantümesnaflarımızıçokzordurumdabıraktı.

Dolayısıile BAL ligimaçlarıda ertelendi. Bu konuda T.F.F YönetimKuruluÜyesifutbolubilenfutboldangelenSnAli Düşmezşuaçıklamadabulundu:‘’Biz Türkiye’dekoranavirüshastalığınınbirdüşüşegeçmesinibeklerken, tümvilayetlerimizbirandakırmızıyadönüştü. Biz FutbolFederasyonuolarakSağlıkveBilimKurulununkararınauymakmecburiyetindeyiz.TümdünyadabuhastalıktandolayıMahalliAmatörSpormüsabakalarıoynanmıyor.BiliyorumTürkiye’deBAL ligitakımlarıtümhazırlıklarınıyaptı. Maçlarınbir an evvelbaşlamasınıbekliyor.ÖyletemenniediyorumkiBalligimaçlarımızmayısayınınsonundabaşlayabilir.Tabii o günlerdekoronavirüshastalığının ne durumdaolacağınıbizezamangösterecek.Tümspormüsabakalarıbizimsağlığımızdandahamühimdeğil.’’

İşteSevgiliSporseverlerson durum böylediyorum.Amançokdikkatedelimkurallarauyalım.Çokdeğerliarkadaşlarımızı,komşularımızı,sevgilidostlarımızıkaybetmeninacısınıyaşadık. Dolayısıile ne üzelim, ne de üzülelim.

Herkesesağlıklardiliyorum.RamazanBayramınızı en içtendileklerimlekutluyorum.

Yazdır Paylaş
Diğer Metin Dikener Yazıları
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek