Efsane Müdür Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi kurdu
Sonbahar gelince peçkalara ilgi arttı
Oruç ailesinin acı günü
Kaymakam Yüce’den Celaliye ve Eskitaşlı’ya ziyaret
Bu yazı 01 Nisan 2021, Perşembe 09:40:53 tarihinde eklendi. 3965 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

LÜLEBURGAZSPOR KONGRESİNİ YAPTI - Metin Dikener

Lüleburgazspor Olağan Genel Kurulu Kongresi’ni yaptı.Yeni Başkan Yılmaz Canpolat oldu. Bu ismin Lüleburgaz dışından lması asla kafaları karıştırmamalı!
LÜLEBURGAZSPOR KONGRESİNİ YAPTI

 

LüleburgazsporBaşkanıKenanVardeğilmiydi?O’nuntakımasahipçıkması ben varımdemesitebrikedilmeliydi, edilmedi! Başkanımbirihtiyacınvarmıdenildi mi!Denilmedi. Destekverildimi! Verilmedi. O’dahaklıolarakyeterdedi, kongreyegitti. Maçlardakoronavirüsnedeniilebitmedentehiredildi.FutbolFederasyonuda BAL ligiileilgilibazıdeğişikliğegitti.YineFutbolFederasyonubuligeısrarla BAL ligidiyor! Bu ligiAmatörstatüsüileyönetiyor.Banagörebuyanlışderhaldüzeltilmeli! BAL ligiresmenTürkiyedördüncüProfesyonelligiolarakkabuledilmeli.Kulüpleremaddigelirgetirecekhaklarverilmeli! Aslındaişindedoğrusu da bu. Tabiibuuzunveçoközelbirkonu!Bizşimdibunlarıbırakalım, kongresiniyapanyenibaşkanınıbulanLüleburgazspor’abakalım. Lüleburgazspor’dadahaevvelbaşkanlıkyapansevgilikardeşimŞenolTuran’abirgözatalım! ŞenolTurankonuyugayetiyibiliyor. Buradatecrübekonuşuyor.Şöylediyor; ‘’Lüleburgazsporkongresiniyaptı. Yenibaşkanınıbuldu.BAL Ligi15 güniçindebaşlayacak.Bu konudaFutbolFederasyonununkararıvar. Tamamda Lüleburgazspor’dakendibünyesindealtyapıdaoynayanfutbolcularharicindeforma vereceğin,hadikoçumdiyeceğintecrübelifutbolcularyok.YeniBaşkanımızYılmazCanpolathernekadarişiiyide bilse,ben varımda dese işiçokzor.Başkanımısraretti bizdeO’nukırmadıkveLüleburgazsporyönetimindeAyhanDemirelli, BahattinGüçlü, Anıl UysalveHüseyinPekerileberabergörevaldık.Lüleburgazsporiçinhayırlıolsun.’’

Bende Lüleburgazspor‘un hemeskibirfutbolcusuhem de yıllarcayönetimlerindegörevyapmışbiriolarakLüleburgazspor’uBaşkanveyönetiminikutluyorum.Zorubaşarmalarını,çokkısazamandaiyibirtakımkurmalarınıtemenniediyor, başarılardiliyorum.Hayırlıolsun.

Yazdır Paylaş
Diğer Metin Dikener Yazıları
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek