Son Dakika!! Lüleburgaz Kaymakamı değişti
Petrol İş’te yeni dönem
Güncel Virüs Haritası paylaşıldı
Bu yazı 19 Şubat 2020, Çarşamba 09:16:04 tarihinde eklendi. 1539 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BENİM FETÖ'CÜM SENİN FETÖ'CÜNDEN DAHA İYİDİR - Servet Şenyiğit

BENİM FETÖ'CÜM SENİN FETÖ'CÜNDEN DAHA İYİDİR

 

Son günlerde herkes “FETÖ’nün siyasi ayağı” tartışmasına karıştı. Ayaklar karışsa da arayışlar sürüyor. Sanırsınız ki ayakları bulan kelle – paça çorbası yapacak. Tüm uğraşılarda olayı çorbaya çevirmek için tezgahlanmış gibi.

CHP Lideri Kemal Kılıçtaroğlu, “Devleti FETÖ Terör Örgütüne tesli eden kişinin adı Recep Tayyip Erdoğan’dır” diyor. Recep Tayyip Erdoğan da; “ kasetle kumpasla koltuğa oturduğunu unutmadık, FETÖ’nün siyasi ayağı Kılıçtadoğludur” diyor. Aslında her ikisinin de birbiri ile ilgili söyledikleri doğru.Kendileri hakkında söyledikleri yanlış. İki liderinde itiraf edemedikleri ; “evet partimiz de FETÖ’cü vardı, temizliyoruz veya temizledik “ diyemiyorlar. Dedikleri anda ucunun kendilerine de  dokunacağını biliyorlar.

Ergenekon kumpasında “ben Ergenekon davasının savcısıyım” diyen RTE idi. Zırhlı aracını verdiği savcı Zekeriya Öz FETÖ nedeniyle yurt dışına kaçtı. Türkçe Olimpiyatlarında  “çok özledik hocam gel artık” diyenler nerede acaba? Fettullah Gülen’in doğum günü nedeniyle uydurulan Kutlu Doğum Haftası da kutlanmıyor artık.

17-25 Aralık 2013 skandalıyla AKP – FETÖ çatışması sert bir şekilde yaşandı. 2010 yılına kadar çok iyi paylaşıyorlardı parayı ve gücü. Pasta büyüdükçe paylaşım savaşı başladı ve 17 – 25 Aralık patladı. 15 Temmuz,  ABD – FETÖ darbe girişimi, Türkiye’ de iktidarı devirmek ve kendilerine bağlı kişilerle  yola devam etmekti. Türk halkı ve darbe girişimine katılmayan askerlerin katkılarıyla darbe girişimi püskürtüldü.

Peki, ABD – FETÖ darbe girişimine “kontrollü darbe “ diyen Kılıçdaroğlu, Baykal’ın kaset kumpasıyla istifa etmesi sonucu genel başkan olmasının da ABD- FETÖ projesi olduğunu herkes biliyor ve söylüyor.

 FETÖ’ den tutuklu MİT ve CIA görevlisi Enver Altaylı ile binin üzerinde telefon görüşmesi yapan Rasim Bölücek,  Kılıçdaroğlunun baş danışmanı ve CHP Genel Merkezi’nin 14. katında akıl veriyor. “Ekmek için Ekmelettin “ sözünün yaratıcısı. “Fethullah Gülen bilgedir” sözü de Kılıçdaroğlu’nun.

TBMM’ de temsil edilen siyasi parti liderlerinden Fettullah Gülen’le fotoğraf çektirmeyen ve övgüler düzmeyen var mı?  Aradığınız ne ayak siyasi liderler? Atatürk’ün milliyetçiliği, ulusalcılığı, devrimciliği, laikliği, devletçiliği, cumhuriyetçiliği nerede? ABD – FETÖ ile mücadele KEMALİZM’ den geçer.

Bu çorba daha çok su kaldırır.

servetsenyigit@gmail.com

 

Yazdır Paylaş
Diğer Servet Şenyiğit Yazıları
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek