HALKIMIZA UYARI;         BAŞKAN GERENLİ, ELEŞTİRİ YAPANLARI MAHKEMEYE VERECEK
Pazar günü Ahmetbey’de elektrik kesintisi var
Film Akademisi’nden yine bir ilk
KESİMOĞLU’NDAN İMAMOĞLU’NA ZİYARET
Bu yazı 20 Ağustos 2019, Salı 09:20:16 tarihinde eklendi. 1474 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BIRAKIN GAZDAĞ ŞOVUNU DA, YOLDAŞLARINIZA SÖYLEYİN ORMANLARIMIZI YAKMASINLAR - İlyas Şen

BIRAKIN GAZDAĞ ŞOVUNU DA, YOLDAŞLARINIZA SÖYLEYİN ORMANLARIMIZI YAKMASINLAR

 

Ormanlarımız yanıyor. Şu yazıyı yazarken Marmara Adası yanıyordu. Balıkesir’in çeşitli yerlerinde yangınlar vardı. Evler, fabrikalar, hayvanlar yanıyordu. Ormanlar yanıyordu ormanlar. Bursa Uludağ’da aynı anda dokuz yerde birden yangın çıktı, yine o saatlerde ülkemizin birkaç yerinde daha yangın vardı. Bütün bu yangınlar tesadüf mü, kaza yangını mı dikkatsizlikten mi? Vallahi bana hiç öyle gelmiyor. Zaten Muğla ve Bodrum’da çıkan yangınları PKK üstlenmişti. “Biz yaktık” demişlerdi. Bu şerefsizlerin karakterlerine de uyuyor, yakarlar bu namussuzlar. Geçmişte de yaktılar, şimdi de yakıyorlar işte. Her yangını teker teker üstlenmelerine de gerek yok. Tarzları, karakterleri budur. Hayvanda, ormanda yakarlar. Yeter ki Türkiye’ye zarar olsun. Peki PKK kim? PKK CHP’nin yoldaşı, yol arkadaşı değil mi? Seçimlerde iş birliği yaptığı bir çete değil mi? Bayramda da bayramlaştığı kucaklaştığı bir parti bir çete değil mi? O zaman CHP’den ricamız lütfen söyleyin şu yoldaşlarınıza, yol arkadaşlarınıza da ormanlarımızı yakmasınlar. Onlara ancak CHP’nin sözü geçer, Kılıçdaroğlu’nun sözü geçer. Taa SSK Genel Müdürüyken PKK’ya yaptığı yardımlar hatırına lütfen söylesin, yakmasınlar ormanlarımızı.


 

“MAKSAT ORMAN DEĞİL MADEN SEN HALA ANLAMADIN MI?”

Haftalardır CHP ve yakını medyayı izliyorum. “Gaz dağlarından maden çıkartılmasın” yürüyüşler, mitingler, kamyon dolusu şamata. On üç bin orman kesilmiş. PKK’nın yaktığı milyarlarca ormandan tek cümle kurduklarına rastlamadım. “Ormanlar yakılsın, ama maden çıkartılmasın” Siyonist Yahudi’nin televizyonu hiç susmuyor. Öğrendik ki “Türkiye’de maden çıkartılmasın” mevzusunu Avrupa destekliyormuş. Yetmişli yıllarda ki bir olay aklıma geldi. Bizim ülkücüler Devsol’un Ankara mahallelerindeki bir hücresini basıyorlar, birçok yasak yayının yanında bir çuvalda Mark buluyorlar. (Mark o zaman Alman parasıydı) Markları sahte sanıp bekar odasındaki sobalarında “namussuz komünistler sahte para işine de girmiş” deyip yakıyorlar. Son kalan bir demet yakmadan birisi “yahu biz bunları yakıyoruz da gerçek olmasınlar?” deyince bir uzmana soruyorlar ki meğer gerçekmiş. Yahu bir yıkıcı, Türkiye’nin düşman komünist hücrede bir çuval Alman parası ne arıyor? (Bu olayın şahitlerinden birisi halen kasabamızda yaşamaktadır) bizim ülkemize zarar veren her türlü faaliyetin arkasında mutlaka bir yabancı devletin istihbarat desteği mevcuttur. Ormanlarımızı yakanlarında, onlarla iş birliği yapanlarında, maden çıkartılmasın diyenlerinde ülkemizi istikrarsızlığa itenlerinde. Saygılarımla.

Yazdır Paylaş
Diğer İlyas Şen Yazıları
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek