İlkay Karataş adaylığını açıkladı
Yeni Kaymakam, Bercadia’yı denetledi.
Vali Bilgin, yeni Vali Yardımcısı ve Kaymakamları ağırladı
O PAYLAŞIMLARA SUÇ DUYURUSU
Bu yazı 30 Temmuz 2019, Salı 09:27:59 tarihinde eklendi. 1412 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

APO, PKK, CHP VE AK PARTİ, ABD VE İSRAİL - İlyas Şen

APO, PKK, CHP VE AK PARTİ, ABD VE İSRAİL

 

Not: “Bir okuyucunun benim yazılarımı tenkiti üzerine bu yazıyı yazıyorum.”

Apo  PKK’nın kurucusudur. Fakat şimdi Türk devletinin elindedir. Şu iki cümleyi asla unutmayalım. Birincisi Apo’ya aittir. Kenya’dan Türkiye’ye getirilirken söylediği “Türk devletiyle iş birliğine hazırım…” İkinci cümle ise zamanın başbakanı Bülent Ecevit’e aittir “Amerika Apo’yu bize neden verdi bir türlü anlamış değilim…” (Bende bir soru sorayım. O gün bize Apo’yu teslim eden Amerika, şimdi FETÖ’yü neden vermiyor acaba?) Şimdi değerlendirme yapalım. O günün Başbakanı Ecevit’in anlamadığı şuymuş, yani bugün daha iyi anlıyoruz ki PKK’yı Apo’nun elinden almak imiş (Bu cümleyi iyi anlayıp.) Evet son seçimlerde özellikle de İstanbul seçimlerinde Apo “CHP’ye oy vermeyin” dediği halde Apo’yu dinlemediler. CHP’ye oy verdiler neden? Çünkü artık PKK Apo’nun örgütü değil Amerika ve İsrail’in örgütüdür, onlarda CHP’yi tutuyorlar. Bu mevzuyu anladınız mı? Yani Amerika ve İsrail köpeği PKK’lılar Apo’ya rağmen eğer Ak Parti’yi değil de CHP’yi desteklediyse bu durum kime ne kazandırır? Bence CHP’ye hele de Atatürk’ün partisine belediye kazandırdı ama asla şeref kazandırmadı. Ak Parti’ye ise belediye kaybettirdi ama şerefi daha da yükseldi. Seçim sonuçlarına gelince Ak Parti çok belediye kaybetti ama MHP ile baraber seçimin kazanan tarafı oldu. Türkiye çapında seçim il genel meclisi oylarıyla ölçülür. Türkiye oyları il genel meclisi açısından Cumhur İttifakının yani MHP ve Ak Parti’nin oyları yüzde 60 nokta kırk iki oldu nasıl? MHP’nin yüzde 18.42 yani ikinci parti CHP ise yüzde 17.40 falan yani üçüncü parti oldu iyi mi? Anlayacağınız bu bir genel seçim olsaydı hapı yutmuştunuz, şimdi CHP’de kongre konuşuyor olurduk.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) orda yine kavga vardı (Yurt ve kavak kavgası) Ben kavganın sebepleriyle hiç ilgilenmiyorum. Zira orası bir AMERİKAN okuludur. O okulu Amerika Fort Vakfı yaptırmış, bütçesininde büyük kısmı o vakıf tarafından karşılanıyordu (Hala öyle mi bilmiyorum). O okulun hiçbir zaman Türkiye’nin menfaatlerini savunduğunu görmedim. Talebeleri sürekli ya komünist, ya PKK’lı ya da DHKPC’lidir. Yani onların sesi duyulur (Tabi on binlerce talebenin farklı fikirleri de olacak) 1972’de askerlerimiz kuşatmış günlerce çarpışarak girebilmişti. Anlayacağınız sürekli Türkiye’ye bela olarak ABD ‘ye öyle hizmet ediyorlar ABD hiçbir yere boşa para yatırmaz. Saygılarımla.

Yazdır Paylaş
Diğer İlyas Şen Yazıları
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek