Lüleburgaz’da ekmek 1.25 TL oldu
Vali Bilgin’den Yaşlılar Haftası kutlama mesajı
Sude Tüysüz Türkiye Şampiyonu oldu
Trockya Blues’tan beklenen konser
Bu yazı 08 Haziran 2018, Cuma 09:31:13 tarihinde eklendi. 396 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

DOLARIN YÜKSELİŞİNDEN MEDET BEKLEYENLER VE DOLARLA ALINIP SATILANLAR - İlyas Şen

DOLARIN YÜKSELİŞİNDEN MEDET BEKLEYENLER VE DOLARLA ALINIP SATILANLAR

 

Çok yazdım ama, yazımın başında bir daha tekrar edeyim. Kılıçdaroğlu bir derneğin kurucusu ve halen üyesidir ve bu dernek ABD’li Rokefeller ve Soros’tan dolar yardımı alır. Bunu ilk defa “Barış Yarkadaş” isimli bir CHP Milletvekilinden duymuştuk. Ey Tayyip Erdoğan için bin bir iftira atan, bin bir yalan uyduranlar, soruyorum “dolarla alınıp satılmak nasıl olur?” Türkiye’deki faaliyetler için dünyanın en zengin Siyonist’i olan ve de yeryüzündeki akan bütün gözyaşı ve kandan sorumlu olan bir Siyonist şeytandan yardım almak satılmak değil de, nedir? Mevcut iktidarı yıpratıp devirmek için birileri son zamanlarda Türkiye’de bir dolar operasyonu yaptı. Dolar durup dururken bir anda 50,60 kuruş birden artı verdi. Milletimiz tarafından bunun alçak bir yabancı operasyon olduğu anlaşılıp da ters tepince, bir İsrailli Siyonist açıklama yapıyor. “AK Parti iktidarı ve Tayyip Erdoğan unutmasın ki dünya zenginliğinin yarısı sadece bir Yahudi’ye aittir” ulan pis Siyonist sizin pis paralarınızı biliyoruz da, siz zenginsiniz diye sizin kulunuz, köleniz mi olacağız? İçimizde paralarınızla satın aldıklarınız var, biliyoruz da bizi ve Türk Milletinin kahir ekseriyetini satında yalan ve iftiralarınızla da teslim alamayacaksınız. Bu dolar operasyonu Rusya’da da denemişler. Putin’i indirmek için rus halkı oyunu anlamış ve Putin’in oyları yüzde on artmış.

Bakın bu alçakların bazı şeytanlıkları şöyle oluyor. Çok çeşit fitnelikleri var da bazılarını diyorum. Bir taksiye bindiniz İstanbul’da bir yerlere gidiyorsunuz güzel bir binaya rastladınız imrenerek baktınız. Eğer taksi şoförü o satılmışlardansa devreye giriyor. “bu bina da Erdoğan’ın” deyiveriyor. Sen inan veya inanma o alçak satılmış mikrobunu saçmaya devam ediyor. Böyle yüzlerce ajan varsa her gün yüzlerce iftira atılıyorsa sonuç ne olur, anlayın. Ben bir tanesiyle karşılaşmıştım. Erdoğan’ın zenginliğinden bahsederken öyle uçuk rakamlar söylüyor ki ben tepki gösterince de “öyle deme 4 leventten geçerken Avrupa’nın en yüksek binasını gördüm, oda Erdoğan’ın dediler” yuh olsun be. O binanın arsası tatlıcı kardeşlerindir. Arsa payı olarak binanın yüzde otuz altısı da onların gerisi kiler marketler zincirinindir. Unutmadan söyleyeyim, 1977 yılında Adalet Partisinden on bir milletvekilinin satın alınması için ABD’den 50 milyon dolar geldiğini de bizatihi Demirel’in baş danışmanından dinledim. O operasyonunda ABD sırf milliyetçileri durdurmak için yapmıştı. Şimdi bu seçimde de ABD ajanları ne paralar harcıyor kim bilir. Saygılarımla

Yazdır Paylaş
Diğer İlyas Şen Yazıları
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek