Milletvekili Minsolmaz’dan doğalgaz müjdesi
Pet şişe getirene alışveriş torbası verilecek
Durak Mahallesi’nde elektrik kesintisi
Amatör 1.Ligde 15.hafta heyecanı
Bu yazı 18 Ocak 2018, Perşembe 09:15:16 tarihinde eklendi. 1262 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Parti seçimleri bitti oda seçimleri başladı - Ertan Bayer

Lüleburgaz’da ve Kırklareli genelinde 3 Eylül 2017 Cumartesi günü AK Parti Lüleburgaz İlçe Başkanlığı seçimleri ile başlayan ve 7 Ocak 2018 Pazar günü CHP Kırklareli İl Örgütü seçimleri ile sona eren süreçte il genelinde bulunan siyasi partilerin seçimleri tamamlandı
Parti seçimleri bitti oda seçimleri başladı

Lüleburgaz’da ve Kırklareli genelinde  3 Eylül  2017 Cumartesi günü AK Parti Lüleburgaz İlçe Başkanlığı seçimleri ile  başlayan  ve 7 Ocak 2018 Pazar günü  CHP Kırklareli İl  Örgütü seçimleri ile sona eren süreçte il genelinde bulunan siyasi partilerin  seçimleri tamamlandı.

Parti seçimlerinin tamamlanmasının ardından  bu kez de oda başkanlığı seçimleri başladı.  Bugüne kadar yapılan oda seçimlerinin tamamı Nisan Ayı içerisinde yapılacak olan Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası ve Lüleburgaz Ticaret Borası seçimleri ile sona erecek.

Bu arada Lüleburgaz’da da 20 Ocak 2018 Cumartesi günü Lüleburgaz Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimleri, 21  Ocak 2018 Pazar günü de Lüleburgaz Esnaf Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin seçimleri yapılacak.

Bu seçimlerde kim ne karar verir biz bilemeyiz o odanın ve kooperatifin üyesi bilir. Ancak bu seçim tercihlerinde her şeyi,  her koşulu ve ülkemizde yaşan ekonomik krizi de düşünmek lazım.

Bu nedenle Lüleburgaz’da bulunan kurumların başlarına önce kendi üyesine, sonra bulunduğu kente, daha sonra da ülkemize faydalı olan başkan ve ekiplerinin gelmesi dileğiyle kalın sağlıcakla diyoruz….

Uğur Mumcu’yu özlemle anıyoruz  

24 Ocak 1993 yılında aracına konan bombanın patlaması ile hayatını kaybeden Uğur Mumcu’yu özlemle anıyoruz.  Atatürkçü olan,  Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nden yana olan herkes O’nu özlüyor.

Bunun nedeni ise Uğur Mumcu’nun bizleri 30 yıl önce uyararak bugünlerin yaşanacağını söylemesi idi.

 

Gazeteciliğin gururu Uğur Mumcu’yu saygı ve özlemle anıyoruz. 

Yazdır Paylaş
Diğer Ertan Bayer Yazıları
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Uzmanındanal.com ---Yeni neslin alışveriş tercihi--