Lüleburgaz’da 4 saatlik elektrik kesintisi yaşanacak
Lüleburgaz’da yangın korkusu
SGK Uzmanı Ali Tezel Lüleburgaz’a geliyor
SMA hastası çocuk hayatını kaybetti
Bu yazı 04 Aralık 2017, Pazartesi 09:31:06 tarihinde eklendi. 388 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

LÜLEBURGAZSPOR - Metin Dikener

LÜLEBURGAZSPOR

Lüleburgazspor Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Şenol Turan kongre kararı almış. Bence en doğrusunu yapmış. Bu kararı almasının en büyük nedeni maddi destek bulamaması ve yine maddi büyük sıkıntılar yaşaması. Birde en önemlisi Lüleburgazspor’un bal liginde istenen neticeleri alamaması. Tüm bu gelişmelerin neticesinde Başkan haklı olarak kongre kararı aldı. Aslında Lüleburgazspor’un bal liginde bir şansı var. Lüleburgazspor bal liginde Kırklareli’ni tek takımla temsil ediyor. Lüleburgazspor bal liginde düşme potasının bir üzerinde ligi tamamlasa yine bal liginde kalıyor. Bu gün bal liginde Lüleburgazspor son sırada. En önemli soru elindeki kadro ile bunu başarabilir mi, ligte kalabilir mi? İç sahada oynanan Çıksalın maçı mutlaka kazanılmalıydı. Olmadı. Lüleburgazspor bal liginden düşerse, bölgemiz süper amatör kümesinde ligi ilk iki sırada bitiren takımlar otamatikman bal ligine yükselecekler, seneye bölgemizi temsil edecekler. Bu notlardan sonra biz yine başa dönelim.

Lüleburgaz kongre kararı aldı. Lüleburgazspor’a kimse talip olmadı. Siz de bırakın kardeşim. Biz de yokuz deyin. Hiç olmazsa Lüleburgazspor’a sahip çıkacakları görelim. Olmadı mı? Kulübün sembolik anahtarını buyrun deyin Mülkiye amirine verin. Lüleburgazspor’a eğer kimse sahip çıkmıyorsa,  destek vermiyorsa  eğer,  bu kulüp kapanma noktasına geldiyse  kapansın ki herkes  her kesim rahat etsin. Kimse kimseyi üzmesin.

 

 

 

 

 

 

Yazdır Paylaş
Diğer Metin Dikener Yazıları
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Uzmanındanal.com ---Yeni neslin alışveriş tercihi--