RUMELİ’DE 665 YILLIK VATAN LÜLEBURGAZ…
LTSO Edirne’de Fuara katıldı
KLÜ, ÖĞRENCİSİ’NDEN ÖRNEK TASARIM
Kırklareli AK Parti’den Vali Birol Ekici’ye ziyaret
Bu haber 23 Mayıs 2013, Perşembe 09:13 tarihinde eklendi. 852 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KÖYDES seçimleri yapıldı

Köylere Hizmet Götürme Birliği (KÖYDES) Encümen Seçimleri Lüleburgaz’da yapıldı.
KÖYDES seçimleri yapıldı   

Gökhan KAN-Köylere Hizmet Götürme Birliği (KÖYDES) Encümen Seçimleri 22 Mayıs Çarşamba günü saat 14:00’te Lüleburgaz Sokullu Mehmet Paşa İlçe Halk Kütüphanesi Toplantı Salonu’nda yapıldı.
Kaymakam Cemalettin Yılmaz nezaretinde yapılan toplantıda faaliyet ve mali raporların okunmasının ardından Encümen seçimine geçildi. İl Genel Meclisi Üyeleri ve Köy Muhtarlarının katıldıkları seçimde toplam 33 oy kullanıldı. Encümene aday olan İl Genel Meclisi Üyelerinden Sadettin Kızmaz 25 oy ve Hasan Dağcı ise 24 oy alarak İl Genel Meclisi Köydes Temsilcisi oldular. Adaylardan İl Genel meclisi Üyesi Kemal Çağlar 8 oyda kaldı. Köy Muhtarlarından Çeşmekolu Köyü Muhtarı Ahmet Dönmez 25 oy, Müsellim Köyü Muhtarı Kazım Topçu da 16 oy alarak encümene girerken Hasan Akarsu aldığı 14 oy ile encümen dışında kaldı.
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek