Efsane Müdür Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi kurdu
Sonbahar gelince peçkalara ilgi arttı
Oruç ailesinin acı günü
Kaymakam Yüce’den Celaliye ve Eskitaşlı’ya ziyaret
Bu haber 08 Mayıs 2013, Çarşamba 09:04 tarihinde eklendi. 1175 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Her Dem Sanatevi ’nde drama kursları

Lüleburgaz Her Dem Sanat Evi’nde çocuklara yönelik drama kursları sürüyor.
Her Dem Sanatevi ’nde drama kursları  

Özcan ÇELTİKLİ- Her Dem Sanat Evi sahibi Pınar Çıdar  “Çocuklarımız kurs saatleri içinde oldukça neşeli, katılımcı, üretken,  zaman geçiriyorlar.  Çocuklarımızın hayal dünyalarını açarak düşündüklerini anlatmalarını, türkçeyi düzgün kullanmalarını sağlamak, yaratıcılıklarına katkı sunabilmek adına sürdürdüğümüz drama kurslarımızla verimli çalışmalar ortaya koyuyoruz.” diyor.
Drama kursunu veren emekli ana sınıfı öğretmeni Aysel Balkan Tan ise “yıllar sonra yeniden çocuklarla olmak güzel; onlardaki öğrenme isteğini, yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini ortaya çıkarabilmenin en güzel yolu drama çalışmalarından geçer.  Halen 6-9 yaş aralığındaki çocuklarımızla sürdürdüğümüz çalışmalarımıza her yaştan çocuğumuz katılabilir. Yapılan çalışmalar istenilen olgunluğa eriştiğinde hazırlanacak etkinliklerle, görsel sunumlarla Lüleburgazlıların karşısında olacağız”.dedi 
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek