RUMELİ’DE 665 YILLIK VATAN LÜLEBURGAZ…
LTSO Edirne’de Fuara katıldı
KLÜ, ÖĞRENCİSİ’NDEN ÖRNEK TASARIM
Kırklareli AK Parti’den Vali Birol Ekici’ye ziyaret
Bu haber 02 Mayıs 2013, Perşembe 09:05 tarihinde eklendi. 1277 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Açıklamaya “Gölge” düştü

CHP Lüleburgaz İlçe Örgütü Delegesi Veli Tıkır, CHP Pazartesi toplantısında “Kandırıldım” şeklinde açıklama yapan Hüseyin Gölge ile ilgili bir açıklama yaptı.
Açıklamaya “Gölge” düştü  

Ertan BAYER –Siyasete giren bir insanın kolay kandırılan bir insan olmaması gerektiğini de belirten Veli Tıkır “Pazartesi günü CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’nın Pazartesi toplantısına katıldım. Daha önce CHP Lüleburgaz İlçe Sekreterliği yapmış olan  Hüseyin Gölge, bir açıklama yaparak kandırıldığını söyledi. Kendisi Yönetim Kurulu Üyesi dönemlerde neden böyle bir açıklama yapmadı.  Kendisini kim kurdu?  Kendisi Belediye Başkanımızın partiye katılması için çok fazla mücadele verdi.  Hatta Ankara’ya Çelenk Koyma Töreni’ne de İlçe Başkanı adına kendi katılmıştı. Belediye Başkanımızın da kendisini  “CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı” olarak tanıttığını gazetelerden okumuştuk.  Birden ne değişti anlayamadık.  Mahallemizde partili olmayan kişilerden imza toplanıyor.  Bu parti tüzüğüne aykırıdır. Dikkat etsinler imzalar geri tepmesin.   Hiç olmazsa Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi listelerinizi de açıklayın, bizde 50 kişiye mi, 100 kişiye mi söz verdiniz öğrenelim.  Yaptığımız pazarlıkları da açıklayın. Ortada bir sürü sorun varken imza toplanması CHP’ye zarar vermektedir.  Siz partiniz için değil kendi çıkarlarınız için çalışıyorsunuz.  Ben buradan seçilemedim. Şimdi buraya aday olayım zihniyeti ile hareket ediyorsunuz.   Dikkat edin de karpuz kabuğuna basıp kaymayasınız. Köprünün altından daha çok sular geçer.  Neyiz imzasını topluyorsunuz siz. Son kararı genel merkez verir bu tüm partilerde de böyledir” dedi.
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek