Lüleburgazlı Gaziler Kıbrıs Harekatı’nın 50. Yılını andı
Ziyafet çiğköfte hizmete girdi
Bugün ve yarın yağmur bekleniyor
YILDIZLAR PARLAMAYA DEVAM EDİYOR!
Bu haber 11 Eylül 2023, Pazartesi 09:15 tarihinde eklendi. 2360 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Lüleburgaz’da 24 bin 288 öğrenci bugün ders başı yapacak

Lüleburgaz’da bin 423 öğretmen ve 24 bin 288 öğrenci bugün ders başı yapacak.
Lüleburgaz’da 24 bin 288 öğrenci bugün ders başı yapacak  

Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem, yaptığı açıklamada; “2023 - 2024 Eğitim Öğretim Yılı için İlçemizde bulunan resmi ve özel 108 okulumuz 1423 öğretmenimizle birlikte 24.288 öğrencimiz için tüm imkânlar seferber edilerek,  eğitim öğretime hazır hale getirilmiş durumdadır.

Yeni bir eğitim ve öğretim dönemine başladığımız bu anlamlı haftada, ülkemizin geleceği olan çocuklarımız, okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine; öğretmenlerimiz öğrencilerine kavuşmanın mutluluk ve heyecanı içinde iken velilerimiz, çocuklarının okula başlamasının gurur ve coşkusunu yaşamaktadır.

Biliyoruz ki; milletimizi ve ülkemizi geleceğe güvenle taşımak, müreffeh milletler arasında yer almasını sağlamak için birinci şart eğitimdir. Bu anlamda yavrularımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi hepimizin ortak hedefidir.

Ülke olarak ortak gayemiz, hayat boyu eğitimi benimseyen, modern dünyada söz sahibi olabilen, evrensel değerlerin yanında millî ve manevî değerlerine sahip çıkan, kendine güvenen, sorgulayan, ülkemizi geleceğe taşıyacak nesiller yetiştirebilmektir.

Bu düşüncelerle, 2023–2024 eğitim-öğretim yılının İlçemize hayırlı olması temennisiyle “İlköğretim Haftası’nı kutluyor, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiasına başarılı bir yıl diliyorum.” Dedi.

Ertan BAYER

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek