Vali Ekici’den Jeotermal Enerji toplantısı
Okçular dereceler ile döndü
Şamiloğlu Sporcusu Dünya 3. Sü oldu
Barış Mahallesinde kimlik yenileme seferberliği
Bu haber 21 Haziran 2022, Salı 07:38 tarihinde eklendi. 11796 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Nihat Yaman, Federasyon Yönetimine girdi

Lüleburgaz Lokantacılar Kebapçılar ve Pastacılar Odası Başkanı Nihat Yaman, hafta sonunda yapılan Türkiye Lokantacılar Kebapçılar Pastacılar Federasyonu Yönetim Kurulu’na seçildi.
Nihat Yaman, Federasyon Yönetimine girdi  

Ankara’da Büyük Anadolu Otel’de yapılan seçimlerde Sayit Karabağlı, İhsan Esen ve Ümit Özkan Federasyonu Başkanı olmak için yarıştı.

Seçimlerde Ümit Özkan 140, İhsan Esen 158, Sayit Karabağlı’da 269 oy aldı.

Sayit Karabağlı bu sonuçlar Türkiye Lokantacılar, Kebapçılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı seçilirken Lüleburgaz Lokantacılar Kebapçılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanı Nihat Yaman’da Yönetim Kurulu’na girdi.

Nihat Yaman sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Türkiye Lokantacılar Kebapçılar Pastacılar Federasyonumuzun yapılan seçiminde Genel Başkanımız Sayit Karabağlının ve içinde bulunduğum listenin kazanmasından dolayı çok mutluyum.  Başta Genel Başkanımızı ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımı kutluyorum.  Kırklareli’mizi Lüleburgaz’ımızı ve Trakya’mızı tekrar Türkiye’de gururla ve onurla temsil edeceğim İÇİN çok mutluyum. Öncelikle bana destek veren Kırklareli Esnaf Odaları Birlik Başkanım Ali Fuat Şekere ve Ailesine ilimizdeki ve ilçelerimizdeki bütün oda başkanlarıma Lüleburgaz’daki odamızın yönetim kurulu ve denetim kurulu arkadaşlarıma Trakya’mdaki bütün oda başkanlarıma yönetici arkadaşlara ayrıca Türkiye’deki bütün il ve ilçelerdeki oda başkanlarıma ve yönetim kurulu arkadaşlarıma bize ve şahsıma vermiş oldukları destekleri için oyları için çok çok teşekkür ediyorum sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Y-Yılların emeği var ben bu federasyona saçımı süpürge ettim. Karşılığını da verilen destekle ve oylarla aldık şükürler olsun. Türkiye’mize esnafımıza Trakya’mıza Lüleburgaz’ımıza hayırlı uğurlu olsun.”Dedi.

Ertan BAYER

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek