Şeker Gübre depoları 10 Ağustos’ta satış ihalesine çıkıyor
Önce lastik çarptı, sonra otomobil
LÜLEBURGAZ’DA FECİ KAZA
Lüleburgaz’a Arefe günü iki Pazar kurulacak
Bu haber 20 Mayıs 2022, Cuma 09:10 tarihinde eklendi. 432 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BAL-GÖÇ TRAKYA LÜLEBURGAZ KADIN KOLLARI RESMEN KURULDU

Lüleburgaz’ı yurt içinde ve yurt dışında başarı ile temsil eden BAL GÖÇ Trakya’nın Lüleburgaz Kadın Kolları Resmen Kuruldu. Lüleburgaz’ı yurt içinde ve yurt dışında başarı ile temsil eden BAL GÖÇ Trakya’nın Lüleburgaz Kadın Kolları Resmen Kuruldu.
BAL-GÖÇ TRAKYA LÜLEBURGAZ KADIN KOLLARI RESMEN KURULDU  

BAL GÖÇ Trakya Basın ve Halkla İlişkiler Birimi’nden yapılan açıklamada; “Dernek Başkanımız Veli Öner ile Başkan Yardımcısı Turan Başar Ersin’in katılımıyla, önceki  akşam gerçekleştirdikleri ilk toplantılarının neticesinde, BAL-GÖÇ Trakya Lüleburgaz Derneği bünyesinde, BAL-GÖÇ Trakya Lüleburgaz Kadın Kolları resmen kuruldu. Camiamız kadınlarının sosyal, ekonomik ve kültürel olarak desteklenmesi, temsiliyetinin artırılması ve dernek faaliyetlerinin azami düzeyde sürdürülmesi adına bir araya gelen kadınlarımızın çalışmalarının Lüleburgaz’a ve tüm camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Yönetimde yer alan kadınlarımızın özgeçmişleri kısaca şöyledir:

Aylin ÇETİN: Uluslararası Hasta Danışmanı ve Yönetici Doktor Asistanı. Uluslararası İlişkiler ile İtalyan Dili ve Edebiyatı mezunu. Anadil seviyesinde Bulgarca ve İngilizce biliyor.

Büşra GÜRTEKİN: Yüksek Endüstri Mühendisi. Özel sektörde operasyonel satın alma uzmanı olarak görev yapıyor. İngilizce biliyor.

Ecem Nur ERCAN: Dijital Pazarlama Uzmanı. Çeşitli STK’larda gönüllü ve profesyonel olarak görev aldı.

Hamde YAVUZ: Ev Hanımı. Muhasebe, tıbbi sekreterlik ve tekstil sektörlerinde çalıştı.

Meral KOÇ: Endüstri Mühendisi. Özel sektörde çalışıyor. İngilizce biliyor.

Saniye SÖNMEZ: Avukat. Kırklareli Barosu’na bağlı olarak Lüleburgaz’da çalışıyor.

Sibel MUTLU: Uluslararası Hasta Danışmanı ve Tercüman. Muhasebe ve lojistik yüksek lisans mezunu. Bulgarca ve Makedonca biliyor.

Vasviye SÖNMEZ: Bulgar ve Rus Dilleri Edebiyat Öğretmeni. Lüleburgaz Halk Eğitim Merkezi ve özel eğitim kurumlarında çalışıyor.

Zuhra SAYIN: Sigortacı. SYN Sigorta Aracılık Hiz. A.Ş. işletmesinin sahibi.” Denildi.

Ertan BAYER

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek