Lüleburgaz’da Sena Şener rüzgarı
Motosikleti bırakıp kaçtı, bir sürü ceza yedi
Ehliyetsiz sürücü motosikleti bırakıp kaçtı
Bu haber 07 Mayıs 2022, Cumartesi 09:13 tarihinde eklendi. 770 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

23 Nisanın malzeme maliyeti 1 milyon 16 bin TL!

Lüleburgaz Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlediği ‘31. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği’ için Kültür İşleri Müdürlüğünün mal ve malzeme şartnamesini sağlayan Şentürk Uludaş adlı yükleniciye 1 milyon 16 bin 302 lira ödediği öğrenildi.
23 Nisanın malzeme maliyeti 1 milyon 16 bin TL!  

Lüleburgaz Belediyesinin düzenlediği 31. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği için madalya, kupa, afiş, pankart, tişört, şapka, yaka kartı, bando, yelken bayrak, çadır isimleri, el dövizi, teşekkür yemeği, sandalye kiralama, oyuncak setleri, ses sistemi, kamera sistemi, ışık sistemi, canlı heykel gösterisi ve kukla malzemeleri için 1 milyon 16 bin 302 TL ödediği öğrenildi.

Elektronik Kamu Alımları Platformu’nda (EKAP) yer alan ‘Lüleburgaz Belediye Başkanlığı Kültür İşleri Müdürlüğü 31. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği İçin Mal ve Malzeme Alımı İşi Özel Teknik Şartname’ başlıklı şartnamede yer alan mal ve malzemeler için teklif verip onaylanan Şentürk Uludaş adlı yükleniciye 1 milyon 16 bin 302 TL ödediği görüldü.

Öte yandan şartname dokümanını EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısının 2, teklif verenin 1 ve geçerli olan teklif sayısının 1 olduğu ve tüm bu mal ve malzemeleri karşılayan yüklenicinin Şentürk Uludaş olduğu görüldü.

Haber; Uğurcan KARAOĞLU

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek