Lüleburgaz’da 23 Bin öğrenci karne heyecanı yaşadı!
Motosiklet yayaya çarptı; 2 yaralı
Mekke’ye yürüyen ‘Adam’ Lüleburgaz’dan geçti!
Kayalı; “Lüleburgaz’ın All Star’ını kuracağız”!
Bu haber 14 Ocak 2022, Cuma 09:26 tarihinde eklendi. 255 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Maç programı açıklandı!

Kırklareli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(ASKF), bu hafta sonu oynanacak olan Futbol Müsabakalarının tarihlerini, saatlerini ve oynanacağı yerleri açıkladı.
Maç programı açıklandı!  

ASKF tarafından açıklanan müsabaka tarihleri, saatleri ve yerleri şu şekilde;

15 OCAK 2022 CUMARTESİ

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

15.00 Babaeskispor-Kırklareli Doğuşspor                                          U-18 İsmail TIRPANCI Sezonu A-Grubu

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

12.30 Lüleburgaz Atletikspor-Yıldırımspor                                          U-18 İsmail TIRPANCI Sezonu B-Grubu

14.30 Celaliyespor-B.Karıştıranspor                                                   U-18 İsmail TIRPANCI Sezonu B-Grubu

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

14.30 Vizeacarspor-Vizespor                                                             U-18 İsmail TIRPANCI Sezonu A-Grubu

 

PINARHİSAR SENTETİK ÇİM SAHA

14.30 Pınarhisarspor-Kırklarelispor                                                    U-18 İsmail TIRPANCI Sezonu A-Grubu

 

 

16 OCAK 2022 PAZAR

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

16.45 Eriklerspor-Kıyıköyspor                                                           1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu A-Grubu

18.45 Kofçaz Serhatspor-Küçükyaylaspor                                         1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu A-Grubu

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

12.30 Katranca Kartalspor-Sinanlı Gençlergücüspor                           1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu B-Grubu

14.45 Babaeski Doğanspor-Kırıkköyspor                                          1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu B-Grubu

 

ALPULLU SAHASI

14.00 Düğüncülü Çiçekspor-Hürriyetspor                                           1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu B-Grubu

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

13.00 Emirspor-B.Karıştıranspor                                                        1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu D-Grubu

15.00 Özerspor-Lüleburgaz Doğan Güneşspor                                   1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu C-Grubu

17.00 Alacaoğlu Alaspor-Lüleburgaz Adaletspor                                1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu C-Grubu

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

13.00 Hamitabatspor-Karşıyaka Gençlikspor                          1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu D-Grubu

15.00 Celaliyespor-Karaağaçspor                                                      1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu D-Grubu

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

12.30 Çakıllı Gençlerbirliğispor-Demirköyspor                                    1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu A-Grubu

14.30 Vizeacarspor-Kayaspor                                                           1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu A-Grubu

 

PINARHİSAR SENTETİK ÇİM SAHA

14.00 Eskitaşlıspor-Trakya Fenerspor                                    1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu C-Grubu

 

PEHLİVANKÖY SENTETİK ÇİM SAHA

14.00 Kuştepe Gençlikspor-Alpullu Gençlikspor                                 1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu B-Grubu

 

Haber; Uğurcan KARAOĞLU

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek