Lüleburgaz’da 23 Bin öğrenci karne heyecanı yaşadı!
Motosiklet yayaya çarptı; 2 yaralı
Mekke’ye yürüyen ‘Adam’ Lüleburgaz’dan geçti!
Kayalı; “Lüleburgaz’ın All Star’ını kuracağız”!
Bu haber 02 Aralık 2021, Perşembe 09:15 tarihinde eklendi. 300 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

LÜLEBURGAZ TSO MESLEK YETERLİLİK BELGE EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİYOR

Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası (LTSO) ve TOBB MEYBEM A.Ş. işbirliğinde “Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Sınavları” kapsamında “Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu Seviye 5” 29 Kasım 2021 tarihinde, “Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 Sınavı 23-24 Kasım 2021 tarihlerinde LTSO ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
LÜLEBURGAZ TSO MESLEK YETERLİLİK BELGE EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİYOR  

Alınması Zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgeleri kapsamında yer alan Sorumlu Emlak Danışmanlığı ve Motorlu Kara Taşıtları Sorumlusu ile ilgili olarak TOBB MEYBEM değerlendiricisi tarafından toplam 34 katılımcıya; “Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği”, “Türkiye’deki Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Sistemi” ve “Yetki Belgesi ”ne dair hususlar anlatıldı.

Eğitimlerin ardından TOBB MEYBEM Değerlendiricileri tarafından Yazılı ve Uygulamalı olarak iki aşamada gerçekleştirildi.

Yazılı ve performans olarak iki aşamada gerçekleşen sınavlarda başarılı olan adaylar” Mesleki Yeterlilik Belgesi" almaya hak kazanacaklar.

A.A.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek