Trakya Birlik’ te Başkan değişti
Lüleburgaz Kılıçdaroğlu’nu bekliyor
LTSO’dan öğrencilere kırtasiye kartı
Tahsin Topaloğulları vefat etti
Bu haber 14 Eylül 2021, Salı 09:24 tarihinde eklendi. 368 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Önce Kırklareli, sonra Lüleburgaz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 16 Eylül 2021 Perşembe günü Kırklareli’nde muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya geleceği öğrenildi.
Önce Kırklareli, sonra Lüleburgaz   

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 16 Eylül’de Kırklareli’nde muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya geleceği öğrenildi. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu aynı gün saat 10.00-14.00 saatleri arasında Kırklareli’nde 15.00-18.00 saatleri arasında ise Lüleburgaz’da olacak.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun Kırklareli programını CHP İl Başkanı AlaaddinGüncer açıkladı. Güncer şunları söyledi:

GÖÇ ANITI AÇILACAK

"Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin çeşitli illerinde muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleriyle görüşüyor. Salon toplantısı şeklinde gerçekleşen bu toplantılarda Genel Başkanımız birebir toplumun her kesimiyle iletişim kurarak genel ve bölgesel sorunları ilk ağızdan dinliyor. 16 Eylül Perşembe günü bu toplantılardan biri de ilimizde gerçekleşecek. Genel Başkanımızın Kırklareli programı saat 11:00’de Kırklareli Paşa Cafe’de başlayacak. Burada muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleriyle görüşecek olan Genel Başkanımız, daha sonra Lüleburgaz ilçemize giderek saat 15:00’te Lüleburgaz Göç Anıtı açılışını gerçekleştirecek. 15:30’da Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi’nde (LYKA) Trakya Bölgesi’nin çeşitli yerlerinden gelen Roman dernek başkanları ve kanaat önderleriyle bir araya gelecek olan Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu, Kırklareli programını tamamlayacak. Kırklareli İl Örgütü olarak ilçe örgütlerimizle muhtarlarımıza, STK temsilcilerimize ve kanaat önderimize davetiyelerini ulaştırıyoruz.”

Buğra KAYA

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek