Trakya Birlik’ te Başkan değişti
Lüleburgaz Kılıçdaroğlu’nu bekliyor
LTSO’dan öğrencilere kırtasiye kartı
Tahsin Topaloğulları vefat etti
Bu haber 26 Temmuz 2021, Pazartesi 09:47 tarihinde eklendi. 411 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TÜRKİYE EMEKLİLER DERNEĞİ LÜLEBURGAZ ŞUBE BAŞKANLIĞINDAN DUYURULUR

Emekliler Derneği Genel Kurulu bugün
TÜRKİYE EMEKLİLER DERNEĞİ  LÜLEBURGAZ ŞUBE BAŞKANLIĞINDAN  DUYURULUR  

Türkiye Emekliler Derneği Lüleburgaz Şubesi’nin 6. Olağan Genel Kurulu 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü yani bugün yapılacak.

 

Dernekle binasının da bulunduğu Özerler Mahallesi Hasanağa Çeşme Sokak No: 2 Özbek Pasajı İkinci kat Lüleburgaz adresinde bulunan Kepirtepeliler Eğitim Vakfı’nda yapılacak olan Genel Kurul saat 11.00’de başlayacak.

 

Açılış ve yoklamanın ardından divan heyeti oluşturulacak ardından saygını duruşunda bulunulup İstiklal Marşı okunacak.

Raporların okunup müzekkeresinin ardından yönetim ve denetim kurulu üyelerin sorularını cevaplayacak.

Raporların kabulü ve kurullara ibrasının ardından misafirlerin tanıtımı ve konuşmaları gerçekleştirilecek.

Tahmini bütçesinin görüşülmesi dilek ve temennilerinden ardından Şube Başkanı, Yönetim Kurulu Asil Üyeleri ve Yedek üyeleri, Denetim Kurulu Asil Üyeleri ve yedek üyeleri seçimleri yapıldıktan sonra toplantı sona erecek.

 

Dernek Başkanı Mehmet Kaplan, gazetemize yaptığı açıklamada; “Çok adaylı genel kurul olursa izdihamı önlemek amacıyla seçimler 4. Maddeye alınabilecek. Bunu genel kurul ilanımızda duyurduk. Tüm üyelerimizi genel kurulumuza davet ediyoruz” dedi.

 

Bilindiği gibi Türkiye Emekliler Derneği Lüleburgaz Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu’nun 1. Toplantısı 14 Temmuz 2021 tarihinde yapılmak için toplanmış ancak çoğunluk sağlanamamıştı. Bugün yapılacak olan Genel Kurul toplantısından çoğunluk aranmayacak.

Ertan BAYER

        

 

          

 

 

 

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek