Efsane Müdür Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi kurdu
Sonbahar gelince peçkalara ilgi arttı
Oruç ailesinin acı günü
Kaymakam Yüce’den Celaliye ve Eskitaşlı’ya ziyaret
Bu haber 19 Temmuz 2021, Pazartesi 09:07 tarihinde eklendi. 394 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Emekliler Derneği’nin Genel Kurulu 26 Temmuz’da

Türkiye Emekliler Derneği Lüleburgaz Şubesi’nin Olağan Genel Kurul birinci toplantısı 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü yapılmak için Çeşme Meydanı’nda Özbek Pasajı’nda bulunan Kepirtepeliler Eğitim Vakfı’nda yapılacaktı
Emekliler Derneği’nin Genel Kurulu 26 Temmuz’da  

Ancak ilk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadı.

Türkiye Emekliler Derneği Lüleburgaz Şube Başkanı Mehmet Kaplani ikinci toplantını çoğunluk aranmaksızın 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü yine Lüleburgaz Çeşme Meydanı’nda  Özbek Pasajı’nda bulunan Kepirtepeliler Eğitim Vakfı’nda yapılacağını söyledi.

Toplantını saat 11.00’de başlayacağını da belirten Mehmet Kaplan yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Türkiye Emeliler Derneği Lüleburgaz Şubesi olarak Genel Kurulumuz’da önemli maddelerin görüşmesini gerçekleştireceğiz. Katım ok önemli. Tüm üyelerimizi bayram dönüşü ilk pazartesi olan 26 Temmuz 2021 Pazartesü günü derneğimizin bulunduğu pasajda yer alan Kepirtepeliler Eğitim Vakfı’nda yapacağımız genel kurulumuza davet ediyorum” dedi.

Ertan BAYER

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek