Efsane Müdür Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi kurdu
Sonbahar gelince peçkalara ilgi arttı
Oruç ailesinin acı günü
Kaymakam Yüce’den Celaliye ve Eskitaşlı’ya ziyaret
Bu haber 07 Temmuz 2021, Çarşamba 09:16 tarihinde eklendi. 604 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çevreciler Sakızköy Göleti’nde buluştu

Lüleburgaz Amatör Sportif Olta Balıkçıları ile Trakya Avcılık Atıcılık ve Yaban Hayatı Koruma Derneği üyeleri, Sakızköy Göleti’nde bir araya gelerek doğal yaşamı korumak için yapılabilecekleri konuştu.
Çevreciler Sakızköy Göleti’nde buluştu  

Lüleburgazlı çevreci Hakan Dedeoğlu da dernek üyelerinin daveti üzerine onlara katıldı. Yapılan toplantıyla ilgili bilgi veren Hakan Dedeoğlu “Onların daveti üzerine toplantılarına bende katıldım ve aramızda, doğal yaşamın dünü, bugünü ve yarını hakkında bir çok konuda değerlendirmeler de bulunduk. Aslında herkesin ortak talebi mutlu olmak ve karşısındakini mutlu etmek.. Bu konuda yapılması gereken sadece adaletli olmak.

Kısacası; bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olmanın doğru olmadığı yönündeydi. Tüm katılımcıların ortak kanaati ise bu toplantıların daha sık ve yoğun yapılması ve çevre konusunda projeler üretmek şeklinde oldu.Geleceğine sahip çık!” dedi.

Buğra KAYA

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek