Efsane Müdür Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi kurdu
Sonbahar gelince peçkalara ilgi arttı
Oruç ailesinin acı günü
Kaymakam Yüce’den Celaliye ve Eskitaşlı’ya ziyaret
Bu haber 23 Haziran 2021, Çarşamba 09:14 tarihinde eklendi. 845 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GAZETEMİZE TEBRİK YAĞMURU

BÖLGEMİZDE ÇEVREYE ZARAR VERİP YOK ETMEYE ÇALIŞAN KURUMLARI CESURCA KALEME ALAN GAZETEMİZ YÖNETİMİNE VATANDAŞLARIMIZDAN TEBRİK YAĞARKEN, YETKİLİLER SORUMSUZ YÖNETİCİLERİ TAKİBE ALIYOR.
GAZETEMİZE TEBRİK YAĞMURU  

Özellik son dönemde yaşanan çok sayıda ‘Çevre Katliamı’ olayını cesurca kaleme alan ve gördüğü hiçbir baskıya ‘ödün’ vermeyen gazetemiz yönetimine; vatandaşlarımız ile çok sayıda kurum ve kuruluştan teşekkür mesajları geldi.

Marmara Denizi başta olmak üzere büyük bir katliama maruz kalan Marmara Bölgesi, düzensiz ve hızlı büyümenin bedelini çok ağı ödüyor.  Özellikle hukuk tanımaz çok sayıda kurum ve onların yöneticileri yarınlarımızda yarattığı büyük hasar, Kırklareli ve çevremizde de olumsuz etkilerini gösteriyor.

Son dönemde gelen yoğun şikayetleri inceleyip bunların oluşmasını sağlayan sorumsuz kurumları sütunlarına  taşıyan gazetemize, ilgili kamu kurumlarına da adeta kaynak sağlayarak, soruşturmaların açılmasına ve suçluların ortaya çıkmasına olanak sağladı.

Bir çok sorumsuz kurum ve ilgilileri hakkında inceleme başlatan yetkililer, gerekli tahkikatları başlatırken, bizlere de bu haklı gururu yaşamanın mutluluğu yetiyor.

Haber Merkezi

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek