LÜLEBURGAZ YOK EDİLİYOR
Kayan “Borçlu vatandaşların sayısı 34 milyonu geçmiştir”
TEK MASA’NIN İSMİ HALK MASASI OLDU
Gündüz bahar, gece kış
Bu haber 23 Ocak 2021, Cumartesi 11:56 tarihinde eklendi. 552 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

39 Burda’dan dijital hijyen projesi

Esas Gayrimenkul bünyesinde Türkiye’nin birçok yerinde olduğu gibi Lüleburgaz’da da ziyaretçilerini ağırlayan 39Burda AVM, pandemic sürecinde AVM’nin tüm hijyen prosedürlerini burdasagliginizesas.com adresi ile paylaşıma açtı.
39 Burda’dan dijital hijyen projesi  

Lüleburgaz’da 2018 yılında açılan ve bölge ve çevreden birçok ziyaretçiyi ağırlayan 39 Burda Alışveriş Merkezi, pandemi ile birlikte hayatımıza giren yeni normal kavramı ve gündelik yaşamda değişen alışkanlıklar doğrultusunda, AVM içerisindeki hijyen koşullarının çerçevesini tekrar belirledi. Ziyaretçileri ile daha şeffaf bir iletişim kurmak amacını taşıyan 39 Burda AVM, burdasagliginizesas.com adresi üzerinden tüm hijyen prosedürlerini paylaşıma açtı.

“Burda Sağlığınız Esas” anlayışıyla hizmet veren AVM, dijital dönüşüm kapsamında “Güvenli QR” sistemini uygulamaya koydu.

39 Burda’nın Covid-19’a karşı aldığı özel önlemler ve hijyen uygulamaları, alan taraması, malzeme seçimi, dezenfeksiyon ve işlem kalitesi olmak üzere dört adımda gerçekleşiyor. Uygulama kapsamında temizlik yapılacak alanın genel taraması gerçekleşiyor, Covid-19 virüsüne karşı kanıtlanmış ürünlerle insan elinin uzanamadığı yerler dahi dezenfekte ediliyor, dezenfeksiyon ve temizlik kalite kontrolü yapılıyor.

39 Burda ziyaretçileri, hem internet sitesinden hem de AVM içerisine yerleştirilmiş olan QR kodlar aracılığıyla ilgili alanın hijyen durumunu anlık olarak takip edebiliyor.

AVM içerisinde ortak alanlarda bulunan QR kodlar, akıllı bir telefon kamerası ya da QR kod okuyucu programlar yardımıyla taratılıyor. Ziyaretçiler, kodu okuttuktan sonra karşılarına çıkan ekranda, ilgili alanın son temizlik kayıtlarına ulaşıyor.

Güvenli QR sistemini kullanarak bölgenin hijyen durumunu inceleyen 39 Burda ziyaretçilerinin, Covid-19’a karşı etkili temizlik malzeme seçimleri ve son temizlik saatini de görebilecekleri, sürecin detaylı bir dökümünü hızlı bir şekilde kontrol edebilmesi sağlanıyor.

AVM ziyaretçileri 24 saat içerisinde yalnızca 1 konum için olmak üzere, temizliği yapılan bölge ile ilgili 1-5 arası puanlama yapabiliyor ve yapılan puanlama girişleri sistemde raporlanabiliyor. Aynı zamanda ziyaretçiler, “Soru, Şikayet ve Öneride Bulun” butonuyla geri bildirim değerlendirmelerini de gönderebiliyor.

Dezenfeksiyon takibi, web sitesine giriş yapılarak da sağlanabiliyor. Site içerisinde yer alan yönergeler izlenerek AVM ve lokasyon seçimi gerçekleştirildikten sonra bölgenin son hijyen bilgilerine ulaşılabiliyor.

Buğra KAYA

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek