İlkay Karataş adaylığını açıkladı
Yeni Kaymakam, Bercadia’yı denetledi.
Vali Bilgin, yeni Vali Yardımcısı ve Kaymakamları ağırladı
O PAYLAŞIMLARA SUÇ DUYURUSU
Bu haber 29 Ocak 2013, Salı 10:46 tarihinde eklendi. 1027 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Dastini Bebek Kırklareli'de yatırımcısını arıyor

Bebek mağazacılığının lider kuruluşu Dastini,mağaza sayısını Kırklareli’de’de açmayı planladığı mağaza ile 37’e yükseltecek.
Dastini Bebek Kırklareli'de yatırımcısını arıyor  

19farklı ilde faaliyet gösteren Dastini, bebek mamasından, bebek arabasına,oyuncaktan  tekstile 20000 farklı ürün çeşidiyle 2004 yılından itibaren anne ve babalara bebeklerinin ihtiyaçlarını tek bir çatı altından karşılama kolaylığı sunmaktadır. Franchise sistemiyle büyümeye devam eden Dastini cazip bayilik şartlarıyla özellikle anne ve baba olan yatırımcıların ilgi odağı olmayı başarmıştır.
Dastini bebe market bayilerine sağladığı stoksuz çalışma rahatlığı, tüm dünya markası bebek ürünlerini tek bir çatı altından karşılama kolaylığı,reklam desteği,eğitim,otomasyon desteği gibi birçok konuda kolaylıklar sağlamaktadır. Dastini risksiz bir sektörde orta ölçekli bir yatırım miktarıyla ticaret yapmak isteyenlerin tercihlerinin başında gelmektedir. Tüm ülke sınırlarında mağazalaşmayı hedefleyen Dastini kalitesi ispatlanmış bebek ürünlerini en uygun koşullarda tüketicisi ile buluşturmayı hedeflemektedir.
 
FRANCHİSE ÇALIŞMA SİSTEMİ
Dastini bebe market büyüme hedeflerine uygun olarak öncelikle nerelere franchise verileceğini belirler ve bu bölgelerde kendisine uygun yatırımcı profilini çıkarır daha sonra bu profile uygun yatırımcılarla o bölgenin temsilcisi olarak franchise sözleşmesi imzalar, sonrasında mağazanın açılacağı yerin tespiti, mağazanın dekorasyon çalışması,ve bulunduğu bölgede satışı yapılacak en uygun ürünlerin belirlenmesi merkez tarafından tespit edilerek  onaylanır mağaza satışa  hazır bir durumda franchise’ye teslim edilir.Tüm bunlara paralel olarak Dastini Bebe Market  franchise’yi alan kişiyi mağazada satışı yapılacak ürünlerin tanıtımı ile ilgili olarak eğitim verir.
Bir Dastini Bebe mağazası açmak için gerekli olan koşullar ise 100 m2 dükkan ,12.500 $ +KDV isim hakkı bedeli,25.000 TL+KDV dekorasyon maliyeti ve yaklaşık 70,000 TL+KDV mal bedeli olmak üzere yaklaşık 125,000 TL civarındadır. Fırat ÇALIŞKAN
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek